Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

СЬОГОДНІ

Люди

Бібліоняня стартує в міській бібліотеці-філії №1

У міській бібліотеці-філії №1, в рамках програми "Активні Громадяни" за підтримки  Британської Ради в Україні, розпочалося втілення проекту «Бібліоняня» - зона дитячого розвитку та активності.

На кошти від Британської програми придбані нові дидактичні ігри, цікаві дитячі книги, розмальовки, конструктори, альбоми, олівці, фарби, пластилін, тощо.

У кінці  грудня провели голосні читання на тему «Читання – світу нашого пізнання» для дітей від 4- х до 6-ти років, протягом якого бібліотекар читала казку і за опорними словами діти її переказували. Такий вид діяльності розвиває мовлення дітей та вміння аналізувати прочитане.

У рамках проекту соціальної дії «Бібліоняня» 10 січня 2017 року на базі міської  бібліотеки – філії №1 для дітей користувачів закладу,  був проведений майстер-клас  «Вирізання витинанок». Майстер-клас проводили завідуюча бібліотеки Світлана Алефірова та  бібліотекар Олена Холодова. Такі майстер-класи розвивають вміння спостерігати, вчать дітей працювати.

Також в рамках проекту «Бібліоняня» працівники бібліотеки проводитимуть: голосні читання творів для дітей, вивчення віршів, різноманітні ігри, малювання, розмальовки, будуть  майстер-класи з аплікації, ліпки з пластиліну, організовуватимуть показ улюблених фільмів , або мультфільмів, навіть допоможуть зробити домашнє завдання.

Працівники бібліотеки запрошують взяти участь в заняттях проекту дітей південної частини м. Знам’янка. Гадаємо, що разом з бібліонянею будуть виховуватися майбутні інтелектуали!

Міська  бібліотека – філії №1 працює з вівторка по суботу, з 9:00 до 18:00. За додатковою інформацією можна звернутися за телефоном: 7-13-68.

Підготувала Наталія Хандусенко

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Поспішайте написати заяви на відшкодування на оплату ЖКП

13.06.2018

У зв’язку зі змінами у чинному законодавстві управління соціального захисту населення Знам’янського міськвиконкому згідно з Положенням про  порядок призначення  та  надання  населенню  субсидій  для  відшкодування   витрат на оплату  житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого  газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою КМУ від 21 жовтня 1995 року № 848 зі змінами від 27.04.2018  року. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges