Зворотній зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Новина дня

Люди

Бібліоняня стартує в міській бібліотеці-філії №1

У міській бібліотеці-філії №1, в рамках програми "Активні Громадяни" за підтримки  Британської Ради в Україні, розпочалося втілення проекту «Бібліоняня» - зона дитячого розвитку та активності.

На кошти від Британської програми придбані нові дидактичні ігри, цікаві дитячі книги, розмальовки, конструктори, альбоми, олівці, фарби, пластилін, тощо.

У кінці  грудня провели голосні читання на тему «Читання – світу нашого пізнання» для дітей від 4- х до 6-ти років, протягом якого бібліотекар читала казку і за опорними словами діти її переказували. Такий вид діяльності розвиває мовлення дітей та вміння аналізувати прочитане.

У рамках проекту соціальної дії «Бібліоняня» 10 січня 2017 року на базі міської  бібліотеки – філії №1 для дітей користувачів закладу,  був проведений майстер-клас  «Вирізання витинанок». Майстер-клас проводили завідуюча бібліотеки Світлана Алефірова та  бібліотекар Олена Холодова. Такі майстер-класи розвивають вміння спостерігати, вчать дітей працювати.

Також в рамках проекту «Бібліоняня» працівники бібліотеки проводитимуть: голосні читання творів для дітей, вивчення віршів, різноманітні ігри, малювання, розмальовки, будуть  майстер-класи з аплікації, ліпки з пластиліну, організовуватимуть показ улюблених фільмів , або мультфільмів, навіть допоможуть зробити домашнє завдання.

Працівники бібліотеки запрошують взяти участь в заняттях проекту дітей південної частини м. Знам’янка. Гадаємо, що разом з бібліонянею будуть виховуватися майбутні інтелектуали!

Міська  бібліотека – філії №1 працює з вівторка по суботу, з 9:00 до 18:00. За додатковою інформацією можна звернутися за телефоном: 7-13-68.

Підготувала Наталія Хандусенко

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Монетизації окремих пільг поки не буде

15.02.2018

Нещодавно депутатами Знам’янської райради під час сесійного засідання було внесено зміни та доповнення до районної комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 грудня 2017 року №377. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges