Зворотній зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Новина дня

Люди

Shufle.in.ua - каучсерфінг по-українськи

Редакція KOMORA.INFO відкриває нову рубрику про подорожування, в якій Вас познайомимо, з тим як можна подорожувати Україною та закордон без послуг  туристичних агентств. Сьогодні мова піде про сайт, який є аналогом каучсерфінгу в Україні, який не набув своєї популярності, хоча був створений ще у 2014 році.

Сайт Shufle.in.ua, Перша Українська Мережа Гостинності, який пропонує концепцію каучсерфінгу по-українськи, тобто мережа для подорожей та пошуку друзів між різними містами України.

Певна частина інформації є відкритою. Вам необов’язково реєструватись, аби бачити запити людей, котрі шукають житло. Проте, щоб розмістити запит, реєстрація потрібна.

Мережа гостинності є одним із тих позитивів, які дарує нам цифрова епоха. Маємо можливість не просто економити, а й пізнавати нових людей, нові місця та зростати духовно.

Замість того, щоб їхати дивитися на міста інших країн, для початку відкрийте для себе красу та культурне різноманіття України!

PS. У наступному матеріалі розповідь піде про харків'янку, яка відвідала 16 країн Європи та Азії без послуг турагенств.

Наталія Хандусенко

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Монетизації окремих пільг поки не буде

15.02.2018

Нещодавно депутатами Знам’янської райради під час сесійного засідання було внесено зміни та доповнення до районної комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 грудня 2017 року №377. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges