Зворотній зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Новина дня

Люди

Shufle.in.ua - каучсерфінг по-українськи

Редакція KOMORA.INFO відкриває нову рубрику про подорожування, в якій Вас познайомимо, з тим як можна подорожувати Україною та закордон без послуг  туристичних агентств. Сьогодні мова піде про сайт, який є аналогом каучсерфінгу в Україні, який не набув своєї популярності, хоча був створений ще у 2014 році.

Сайт Shufle.in.ua, Перша Українська Мережа Гостинності, який пропонує концепцію каучсерфінгу по-українськи, тобто мережа для подорожей та пошуку друзів між різними містами України.

Певна частина інформації є відкритою. Вам необов’язково реєструватись, аби бачити запити людей, котрі шукають житло. Проте, щоб розмістити запит, реєстрація потрібна.

Мережа гостинності є одним із тих позитивів, які дарує нам цифрова епоха. Маємо можливість не просто економити, а й пізнавати нових людей, нові місця та зростати духовно.

Замість того, щоб їхати дивитися на міста інших країн, для початку відкрийте для себе красу та культурне різноманіття України!

PS. У наступному матеріалі розповідь піде про харків'янку, яка відвідала 16 країн Європи та Азії без послуг турагенств.

Наталія Хандусенко

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Затвердили новий порядок застосування «Prozorro» у Знам’янці з 2018 року

21.11.2017

З 1 січня 2018 року усім головним розпорядникам коштів та комунальним підприємствам міста рекомендується здійснювати закупівлі товарів, робіт та послуг виключно з використанням електронної системи закупівель «Prozorro», уразі якщо вартість перевищує: товари – 30 тис. грн., роботи, послуги – 100 тис. грн.. Таке рішення було прийнято на сесії Знам’янської міської ради, 17 листопада.

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges