Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

СЬОГОДНІ

Люди

Shufle.in.ua - каучсерфінг по-українськи

Редакція KOMORA.INFO відкриває нову рубрику про подорожування, в якій Вас познайомимо, з тим як можна подорожувати Україною та закордон без послуг  туристичних агентств. Сьогодні мова піде про сайт, який є аналогом каучсерфінгу в Україні, який не набув своєї популярності, хоча був створений ще у 2014 році.

Сайт Shufle.in.ua, Перша Українська Мережа Гостинності, який пропонує концепцію каучсерфінгу по-українськи, тобто мережа для подорожей та пошуку друзів між різними містами України.

Певна частина інформації є відкритою. Вам необов’язково реєструватись, аби бачити запити людей, котрі шукають житло. Проте, щоб розмістити запит, реєстрація потрібна.

Мережа гостинності є одним із тих позитивів, які дарує нам цифрова епоха. Маємо можливість не просто економити, а й пізнавати нових людей, нові місця та зростати духовно.

Замість того, щоб їхати дивитися на міста інших країн, для початку відкрийте для себе красу та культурне різноманіття України!

PS. У наступному матеріалі розповідь піде про харків'янку, яка відвідала 16 країн Європи та Азії без послуг турагенств.

Наталія Хандусенко

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Поспішайте написати заяви на відшкодування на оплату ЖКП

13.06.2018

У зв’язку зі змінами у чинному законодавстві управління соціального захисту населення Знам’янського міськвиконкому згідно з Положенням про  порядок призначення  та  надання  населенню  субсидій  для  відшкодування   витрат на оплату  житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого  газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою КМУ від 21 жовтня 1995 року № 848 зі змінами від 27.04.2018  року. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges