Зворотній зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Новина дня

Події

А Ви знали, що в Знам’янці провели конкурс на найкращу снігову скульптуру?

Свята позаду, але зима у самому розпалі, тому слід згадати про розваги, які можливі лише в цю казкову пору року – це звичайно створення снігових баб! ГО «Нове місто» та Знам’янський осередок ВМГО «ФРІ» вирішили продовжити святковий настрій серед знам’янчан та влаштували фотоконкурс  «Снігова красуня 2017», який тривав з 9 до 20 січня.

Умови конкурсу були простими, але від цього не менш захоплюючими: зліпити Снігову красуню, зробити зі своїм витвором фото та надіслати його за певними адресами у соцмережах.

Отже, сьогодні  26 січня, тому настав час дізнатися, хто став найкращим сніговим скульптором Знам’янки!

У конкурсі взяли участь 21 знам’янчан, окрім традиційних снігових баб, мешканці міста зробили снігові рибу, потяг, троянду.

Переможцями конкурсу «Снігова красуня – 2017» стали:

I місце – Загурський Віталій,
II місце – Група «Живчик» дитсадочка №2, Курпиль Аліна, Аніканова Катерина.
III місце – Муранов Дмитро, Смірнов Матвій, Балик Дмитро.

Усі учасники отримали грамоти та призи: переможцям подарували снігоприбиральні лопати – для дорослих, іграшки – для дітей, решта отримали шоколадки.

Окрему грамоту вручили людині, яка своєю активною діяльністю надихнула організаторів влаштувати цей конкурс – Георгію Балику, він за власної ініціативи  займався очищенням засніжених сходів у балці.

Гарній настрій, снігові фігури, які прикрасили наше місто, задоволені учасники – все це результат конкурсу «Снігова красуня – 2017».

Наталія Хандусенко 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Що змусило колектив Знам’янської ЦРЛ влаштувати вчора акцію?

23.09.2017

Вчора, 22 вересня, в день проведення 41-ої сесії Знам’янської міської ради, профспілкою та колективом Знам'янської центральної районної лікарні була проведена акція у формі мітингу на тему «Захист прав жителів міста Знам’янка на належний рівень отримання медичної допомоги, захист прав та законних гарантій медичних працівників Знам’янської ЦРЛ.» Що вимагали учасники акції від влади та депутатського корпусу м. Знам’янка?

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges