Зворотній зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Новина дня

Події

А Ви знали, що в Знам’янці провели конкурс на найкращу снігову скульптуру?

Свята позаду, але зима у самому розпалі, тому слід згадати про розваги, які можливі лише в цю казкову пору року – це звичайно створення снігових баб! ГО «Нове місто» та Знам’янський осередок ВМГО «ФРІ» вирішили продовжити святковий настрій серед знам’янчан та влаштували фотоконкурс  «Снігова красуня 2017», який тривав з 9 до 20 січня.

Умови конкурсу були простими, але від цього не менш захоплюючими: зліпити Снігову красуню, зробити зі своїм витвором фото та надіслати його за певними адресами у соцмережах.

Отже, сьогодні  26 січня, тому настав час дізнатися, хто став найкращим сніговим скульптором Знам’янки!

У конкурсі взяли участь 21 знам’янчан, окрім традиційних снігових баб, мешканці міста зробили снігові рибу, потяг, троянду.

Переможцями конкурсу «Снігова красуня – 2017» стали:

I місце – Загурський Віталій,
II місце – Група «Живчик» дитсадочка №2, Курпиль Аліна, Аніканова Катерина.
III місце – Муранов Дмитро, Смірнов Матвій, Балик Дмитро.

Усі учасники отримали грамоти та призи: переможцям подарували снігоприбиральні лопати – для дорослих, іграшки – для дітей, решта отримали шоколадки.

Окрему грамоту вручили людині, яка своєю активною діяльністю надихнула організаторів влаштувати цей конкурс – Георгію Балику, він за власної ініціативи  займався очищенням засніжених сходів у балці.

Гарній настрій, снігові фігури, які прикрасили наше місто, задоволені учасники – все це результат конкурсу «Снігова красуня – 2017».

Наталія Хандусенко 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Відмовилися заплатити 2000 грн, тепер заплатять 68 тис. грн. Кому і хто?

23.11.2017

Фінансове управління Знам’янського міськвиконкому зобов’язане виплатити своїй колишній очільниці Тетяні Іваськів 68 200 грн., таке рішення прийняв Знам’янський міськрайонний суд 9 серпня 2017 року за позовом про стягнення компенсації за роботу у вихідні, святкові та неробочі дні, стягнення середнього заробітку за час затримки розрахунку по день остаточного розрахунку та компенсації втрати грошових доходів у зв’язку з їх невиплатою. При звільненні Тетяни Анатоліївни з посади начальниці фінуправління Знам’янського міськвиконкому треба було виплатити трохи більше 2000 грн. за роботу протягом 5 неробочих днів. Але цього не було зроблено. У результаті сума у 2000 грн зросла у 68 200.

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges