Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

СЬОГОДНІ

Події

Бібліоняня набирає популярності

2 лютого працівники Знам’янської міській бібліотеки-філії №1провели для дітей дидактичну  гру «Намалюємо мультфільм». У той час як дорослі підбирали для себе книги, працювали за комп'ютером, а дехто взагалі вирішував свої справи, їх діти розвивали свої загальні здібності, навчались у творі визначати головні події, розвивати естетичні смаки і талант.

У такому стрімкому темпі буднів багатьом батькам важко вибрати час для спілкування з дитиною.  Тому працівники міської бібліотеки-філії за допомогою бібліотечного фонду, розвиваючих дидактичних ігор, конкурсів, вікторин, голосних читань допомагають  зайняти дітей дошкільного віку, поки їх батьки вирішують невідкладні справи.

Під час гри кожна дитина отримала завдання на картинках - намалювати малюнок до казок: «Коза-дереза», «Колобок, «Попелюшка», «Ріпка», «Котик і Півник», «Червона шапочка», «Дикі лебеді», «Рукавичка». В кінці виконаного завдання, дітлахи відгадували, яка саме казка була зображена на малюнку.  До гри долучились 12 дітей 5-8 років.

Розповідає завідуюча закладу Світлана Алефірова: «Дуже приємно, що завдяки проекту «Бібліоняня» користувачами нашої бібліотеки стають молоді батьки. Вони приводять до нас своїх дітей і самі, користуючись нагодою, починають цікавитися книгами. Також, поки діти займаються, батьки мають змогу скористатися нашим комп’ютером.»

Проект «Бібліоняня» реалізовується в рамках програми "Активні Громадяни" за підтримки  Британської Ради в Україні.

Наталія Хандусенко

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Поспішайте написати заяви на відшкодування на оплату ЖКП

13.06.2018

У зв’язку зі змінами у чинному законодавстві управління соціального захисту населення Знам’янського міськвиконкому згідно з Положенням про  порядок призначення  та  надання  населенню  субсидій  для  відшкодування   витрат на оплату  житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого  газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою КМУ від 21 жовтня 1995 року № 848 зі змінами від 27.04.2018  року. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges