Зворотній зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Новина дня

Події

Бібліоняня набирає популярності

2 лютого працівники Знам’янської міській бібліотеки-філії №1провели для дітей дидактичну  гру «Намалюємо мультфільм». У той час як дорослі підбирали для себе книги, працювали за комп'ютером, а дехто взагалі вирішував свої справи, їх діти розвивали свої загальні здібності, навчались у творі визначати головні події, розвивати естетичні смаки і талант.

У такому стрімкому темпі буднів багатьом батькам важко вибрати час для спілкування з дитиною.  Тому працівники міської бібліотеки-філії за допомогою бібліотечного фонду, розвиваючих дидактичних ігор, конкурсів, вікторин, голосних читань допомагають  зайняти дітей дошкільного віку, поки їх батьки вирішують невідкладні справи.

Під час гри кожна дитина отримала завдання на картинках - намалювати малюнок до казок: «Коза-дереза», «Колобок, «Попелюшка», «Ріпка», «Котик і Півник», «Червона шапочка», «Дикі лебеді», «Рукавичка». В кінці виконаного завдання, дітлахи відгадували, яка саме казка була зображена на малюнку.  До гри долучились 12 дітей 5-8 років.

Розповідає завідуюча закладу Світлана Алефірова: «Дуже приємно, що завдяки проекту «Бібліоняня» користувачами нашої бібліотеки стають молоді батьки. Вони приводять до нас своїх дітей і самі, користуючись нагодою, починають цікавитися книгами. Також, поки діти займаються, батьки мають змогу скористатися нашим комп’ютером.»

Проект «Бібліоняня» реалізовується в рамках програми "Активні Громадяни" за підтримки  Британської Ради в Україні.

Наталія Хандусенко

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Відмовилися заплатити 2000 грн, тепер заплатять 68 тис. грн. Кому і хто?

23.11.2017

Фінансове управління Знам’янського міськвиконкому зобов’язане виплатити своїй колишній очільниці Тетяні Іваськів 68 200 грн., таке рішення прийняв Знам’янський міськрайонний суд 9 серпня 2017 року за позовом про стягнення компенсації за роботу у вихідні, святкові та неробочі дні, стягнення середнього заробітку за час затримки розрахунку по день остаточного розрахунку та компенсації втрати грошових доходів у зв’язку з їх невиплатою. При звільненні Тетяни Анатоліївни з посади начальниці фінуправління Знам’янського міськвиконкому треба було виплатити трохи більше 2000 грн. за роботу протягом 5 неробочих днів. Але цього не було зроблено. У результаті сума у 2000 грн зросла у 68 200.

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges