Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

СЬОГОДНІ

Події

"Театральна весна Кіровоградщини-2017": перші відгуки та враження

Вчора  розпочав свою роботу 58-ий обласний огляд-конкурс аматорських театральних колективів «Театральна весна Кіровоградщини». Своїми враженнями від першого дня участі у конкурсі ділиться з KOMORA.INFO режисер знам'янського театру "Діалог" Світлана Бойко та одна з акторок трупи Вікторія Кравченко. 

Довідково. Цьогоріч у конкурсі беруть участь 32 аматорські театральні колективи клубних закладів області, які представляють вистави української та зарубіжної класики, сучасної драматургії.

Поважний склад журі очолює головний режисер театру, заслужений діяч мистецтв України Євген Курман. Крім нього, до складу журі огляду-конкурсу ввійшли провідні актори академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Л.Кропивницького та фахівці обласного Центру народної творчості.

Протягом місяця виступи аматорських театральних колективів проходитимуть на базі провідних клубних закладів Кіровоградщини. Перший з них стартував 1 березня  у  Палаці культури «Світлопільський» м.Олександрії.

Враженнями ділиться  режисер театру "Діалог" Світлана Бойко:"Із заплановиних учасників сьогоднішнього творчого дня не було одного колективу з Червонокам'янки, тому вистави були представлені від 5 колективів різних районів.  Звичайно, що ми говорили після перегляду всіх вистав про роботу режисерів, аналізували нашу постановку "Порвалася нитка".

Приємно, що поважні члени журі  і зокрема голова журі Євген Курман оцінили нашу роботу акторів добре, зазначили, що ми молодці у яскравому втіленні образів. Чоловічі образи - колоритні, з гарно поставленими голосами, а жінки особливо були до душі журі у образах двох свах, яких грали Наталія Альошина та Тетяна Матвєєва. Така приємна для нас оцінка стимулює до нових звершень, хочеться взятись за більш драматичні, глибокі вистави. Саме тому, коли вчора повертались додому, у Знам'янку, говорили, коли і яку будемо ставити наступну виставу?!"

Одна з головних героїнь вистави "Порвалася нитка" Вікторія Кравченко висловила свій відгук:"Ми дуже швидко, ніби на одному диханні зіграли на сцені кожен свою роль. Хвилювалися один за одного, щоб все було "чисто" в словах і образах. Приємно здивував олександрійській глядач, особисто я відчула, що люди не просто прийшли у конкурсний день подивитись на театри різних районів області, а вони були готові оплесками підтримати всіх. Нам дуже хочеться показати цю ж виставу зам'янському глядачу, маємо наміри здійснити цей задум найближчим часом."

Переможці огляду-конкурсу будуть нагороджені під час церемонії відкриття Всеукраїнського свята театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти», що традиційно відбувається у вересні на території державного музею-заповідника Івана Карпенка-Карого «Хутір Надія».

Бажаємо шанувальникам театрального мистецтва приємного перегляду постановок аматорських колективів!

Оксана Войчишина

Фото Володимир Кондратюк

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Перипетія між учасниками тендеру за право ремонтувати ДНЗ «Сонечко»

21.06.2018

Тендер на проведення капітального ремонту дошкільного навчального закладу №6 «Сонечко»  проводився двічі, у березні та травні, на суму понад  5 000 000 грн. В обох випадках перемогла знам’янська фірма ТОВ «БК «Глобал Інвест». Про це повідомляла редакція KOMORA.INFO 6 червня. Але вже 8 червня пропозиція фірми була відхилена, як і другого претендента на перемогу - маловисківської фірми ПП «ЕТАЛОН І Я». У результаті відхилення, ремонтувати знам’янський садочок буде кропивницька фірма ПП «КАМЕЛОТ-300» за 4 159 500,00 грн, що складає менше на 854 640 тис. грн. від очікуваної вартості. ТОВ «БК «Глобал Інвест» не висловлює заперечення щодо відхилення своєї пропозиції, водночас як ПП «ЕТАЛОН І Я» відкрито вимагає відмінити закупівлю.

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges