Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

СЬОГОДНІ

Люди

Історія створення відеоподарунка знам’янчанкам до Свята 8 Березня

Напередодні свята 8 Березня, у соцмережах з’явився відеоподарунок знам’янчанкам від чоловіків нашого міста. Автором музичного привітання є Олександр Булах, вчитель фізичної культури НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ст. №2 – ліцей», разом із співавторством директора закладу Юрієм Сопільняком та його колег, Віти Волкодав та Тетяни Шкамаріди. У відео жінок привітали чоловіки різних професій: від  міського голови м. Знам’янка до звичайного водія таксі.

Відеоподарунок вмить набув популярності серед жінок: станом на 9 березня в однокласниках -14317 переглядів, на сторінці ОК автора 1062 уподобань.  У фейсбуці - 1700 переглядів та понад 100 "класів". Крім слів подяки, які залишали жінки під відео, хтось виявив бажання переїхати до нашого міста, де живуть такі гарні та уважні чоловіки: «Ого!!!! Здорово!!!! В Знаменку переехать, что ли????)))) Молодцы, мужчины!!!!». Для однієї жіночки, яка живе далеко від Знам’янки і є колишньою мешканкою, відео викликало почуття ностальгії за нашим містом: «Молодец. Столько знакомых лиц. Приятно. Нахлынула ностальгия. Спасибо!!!» Також багато жінок оцінили креативність та позитивність відео.

Редакція KOMORA.INFO не утрималась і звернулась до автора відео Олександра, щоб дізнатися про історію створення такого незвичайного подарунка: «Ідея створити такий подарунок виникла минулого року, але, на жаль, вона не була втілена. Учасники відеоролика долучилися до участі у зйомках із задоволенням, крім поліції, сказали, що це недоречно для них. Відео було створено майже за тиждень і змонтовано 7-го березня. Було важко зняти знам’янчанок непомітно  у місті, це відбувалось майже з кущів. Щодо музикального супроводу - хотіли знайти щось українське, але більшість пісень виявились сумними або не підходили за темою. Більше того, російськомовні пісні теж було підібрати важко. Вирішили зупинитися на улюбленці багатьох жінок і це був – Стас Михайлов.  Після появи відео у соцмережах до мене стали телефонувати друзі та знайомі з різних міст: Кропивницького, Олександрії.  Навіть дзвонили із  закордону: Німеччини, Фінляндії.

Олександр Булах є автором багатьох вже популярних відероликів. Багато жінок у коментарях висловили слова очікування на нові роботи. А наша редакція буде із задоволенням розповідати про історії їх створення, бо впевнені – на знам’янчан чекають ще багато цікавого та захоплюючого відео! Бажаємо Олександру купу натхнення та неймовірних ідей!

Наталія Хандусенко

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Поспішайте написати заяви на відшкодування на оплату ЖКП

13.06.2018

У зв’язку зі змінами у чинному законодавстві управління соціального захисту населення Знам’янського міськвиконкому згідно з Положенням про  порядок призначення  та  надання  населенню  субсидій  для  відшкодування   витрат на оплату  житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого  газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою КМУ від 21 жовтня 1995 року № 848 зі змінами від 27.04.2018  року. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges