Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

СЬОГОДНІ

Події

Афішу подій області можна знайти на сайті WisecoW (Мудра Корова)

23.03.2017

Сайт відеолекторій WisecoW (Мудра Корова) створила всеукраїнську карту ініціатив та афішу подій. Карта ще знаходиться в режимі тестування, але дуже зручна в користуванні. Вам залишається натиснути на ту область, яка Вас цікавить, і на екрані з’явиться список подій, яки будуть відбуватися найближчим часом на території.

Також Ви можете додати будь-який проект чи захід у вашому місті через особистий кабінет, і після модерації він з'явиться на мапі та у списку. 

Продивитися події можна за посиланням: https://wisecow.com.ua/karta-vsex-oblastej

Підготувала Наталія Хандусенко

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Поспішайте написати заяви на відшкодування на оплату ЖКП

13.06.2018

У зв’язку зі змінами у чинному законодавстві управління соціального захисту населення Знам’янського міськвиконкому згідно з Положенням про  порядок призначення  та  надання  населенню  субсидій  для  відшкодування   витрат на оплату  житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого  газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою КМУ від 21 жовтня 1995 року № 848 зі змінами від 27.04.2018  року. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges