Зворотній зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Новина дня

Події

Афішу подій області можна знайти на сайті WisecoW (Мудра Корова)

23.03.2017

Сайт відеолекторій WisecoW (Мудра Корова) створила всеукраїнську карту ініціатив та афішу подій. Карта ще знаходиться в режимі тестування, але дуже зручна в користуванні. Вам залишається натиснути на ту область, яка Вас цікавить, і на екрані з’явиться список подій, яки будуть відбуватися найближчим часом на території.

Також Ви можете додати будь-який проект чи захід у вашому місті через особистий кабінет, і після модерації він з'явиться на мапі та у списку. 

Продивитися події можна за посиланням: https://wisecow.com.ua/karta-vsex-oblastej

Підготувала Наталія Хандусенко

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Що змусило колектив Знам’янської ЦРЛ влаштувати вчора акцію?

23.09.2017

Вчора, 22 вересня, в день проведення 41-ої сесії Знам’янської міської ради, профспілкою та колективом Знам'янської центральної районної лікарні була проведена акція у формі мітингу на тему «Захист прав жителів міста Знам’янка на належний рівень отримання медичної допомоги, захист прав та законних гарантій медичних працівників Знам’янської ЦРЛ.» Що вимагали учасники акції від влади та депутатського корпусу м. Знам’янка?

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges