Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

СЬОГОДНІ

Події

  ЯКІСТЬ МІСЬКОЇ  ОСВІТИ ОБГОВОРИЛИ НА ЗАСІДАННІ КРУГЛОГО СТОЛУ

 

03.04.2017

У рамках  проведення Тижня  молодого вчителя,  на базі НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів  № 3 – гімназія» було проведено засідання міського  круглого  столу  на тему:«Якість освіти, формування компетентностей учителя та учня, необхідних для життя в ХХІ столітті – головна вимога часу»


Завідуюча методичного кабінету відділу освіти Ольга Ліпінська  розповіла про важливість такого обговорення:  «Сучасність ставить нові вимоги до вчителя. Суспільству потрібен учитель-професіонал з високою науково-теоретичною, методичною, психолого-педагогічною, теоретичною і практичною підготовкою, здатний до безперервного навчання, творчості і постійного самовдосконалення. Тому особлива увага в навчальних закладах міста приділяється роботі з молодими кадрами.»


Своїм досвідом  створення іміджу керівника,  як одного з основин  факторів формування позитивного іміджу навчального закладу в умовах реформування освіти, у ході заходу  поділилася директор ЗШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. Т.Г.Шевченка   Наталія Солонько. 

Крім того, у ході засідання обговорили наступні питання та шляхи їх вирішення: як заохотити учнів до навчання, що повинен робити молодий вчитель для того, ввести інновації у навчальний процес, позакласна робота  (робота Євро-клубу) та ін.

У  круглому столі взяли участь і молоді вчителі, досвід роботи  яких становить  від 2-х місяців до 3-х років.

Ольга Полякова

 За матеріалами завідуючої методичного кабінету відділу освіти Ольги Ліпінської

 

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Перипетія між учасниками тендеру за право ремонтувати ДНЗ «Сонечко»

21.06.2018

Тендер на проведення капітального ремонту дошкільного навчального закладу №6 «Сонечко»  проводився двічі, у березні та травні, на суму понад  5 000 000 грн. В обох випадках перемогла знам’янська фірма ТОВ «БК «Глобал Інвест». Про це повідомляла редакція KOMORA.INFO 6 червня. Але вже 8 червня пропозиція фірми була відхилена, як і другого претендента на перемогу - маловисківської фірми ПП «ЕТАЛОН І Я». У результаті відхилення, ремонтувати знам’янський садочок буде кропивницька фірма ПП «КАМЕЛОТ-300» за 4 159 500,00 грн, що складає менше на 854 640 тис. грн. від очікуваної вартості. ТОВ «БК «Глобал Інвест» не висловлює заперечення щодо відхилення своєї пропозиції, водночас як ПП «ЕТАЛОН І Я» відкрито вимагає відмінити закупівлю.

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges