Зворотній зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Новина дня

Події

  ЯКІСТЬ МІСЬКОЇ  ОСВІТИ ОБГОВОРИЛИ НА ЗАСІДАННІ КРУГЛОГО СТОЛУ

 

03.04.2017

У рамках  проведення Тижня  молодого вчителя,  на базі НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів  № 3 – гімназія» було проведено засідання міського  круглого  столу  на тему:«Якість освіти, формування компетентностей учителя та учня, необхідних для життя в ХХІ столітті – головна вимога часу»


Завідуюча методичного кабінету відділу освіти Ольга Ліпінська  розповіла про важливість такого обговорення:  «Сучасність ставить нові вимоги до вчителя. Суспільству потрібен учитель-професіонал з високою науково-теоретичною, методичною, психолого-педагогічною, теоретичною і практичною підготовкою, здатний до безперервного навчання, творчості і постійного самовдосконалення. Тому особлива увага в навчальних закладах міста приділяється роботі з молодими кадрами.»


Своїм досвідом  створення іміджу керівника,  як одного з основин  факторів формування позитивного іміджу навчального закладу в умовах реформування освіти, у ході заходу  поділилася директор ЗШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. Т.Г.Шевченка   Наталія Солонько. 

Крім того, у ході засідання обговорили наступні питання та шляхи їх вирішення: як заохотити учнів до навчання, що повинен робити молодий вчитель для того, ввести інновації у навчальний процес, позакласна робота  (робота Євро-клубу) та ін.

У  круглому столі взяли участь і молоді вчителі, досвід роботи  яких становить  від 2-х місяців до 3-х років.

Ольга Полякова

 За матеріалами завідуючої методичного кабінету відділу освіти Ольги Ліпінської

 

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Що змусило колектив Знам’янської ЦРЛ влаштувати вчора акцію?

23.09.2017

Вчора, 22 вересня, в день проведення 41-ої сесії Знам’янської міської ради, профспілкою та колективом Знам'янської центральної районної лікарні була проведена акція у формі мітингу на тему «Захист прав жителів міста Знам’янка на належний рівень отримання медичної допомоги, захист прав та законних гарантій медичних працівників Знам’янської ЦРЛ.» Що вимагали учасники акції від влади та депутатського корпусу м. Знам’янка?

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges