Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

СЬОГОДНІ

Новини країни

ПОНЕДІЛОК: БІЛИЙ ТИЖДЕНЬ. ПОРАДИ ВІД БАБУСІ ОЛІ

10.04.2017

Розпочалася Білий тиждень. Що можна, а чого не можна робити   в цей час  нашим читачам радитиме  наша постійна консультантка  бабуся Оля:

 

«Починається Великодній тиждень  не з неділі чи понеділка, як усі звикли вважати, а з суботи, яку називають Лазаревою. У суботу заготовляють вербу для того, щоб її посвятити, а у неділю святять. Понеділок – не менш особливий день. У перший день  Чистого тижня теща повинна прийти у гості до зятя. Треба зібрати кошик з подарунками і покласти туди пару парних монет. У давнину це робилося для того, щоб у домі дітей панували достаток та злагода.  Зять у свою чергу, мав теж приготувати тещі подарунки: яблуко, щоб була молодою та хлібину. Саме хлібина вважається символом добробуту у домі.  Ці подарунки жінка приносить додому та кладе на стіл, де вони мають перебувати до заходу сонця. За вечерею господиня повинна почастувати усіх хлібом, а яблуко з’їсти сама.  Важливим є настрій під час візиту: теща повинна зайти у дім своїх дітей з посмішкою та гарними думками.»


Ольга Полякова

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Перипетія між учасниками тендеру за право ремонтувати ДНЗ «Сонечко»

21.06.2018

Тендер на проведення капітального ремонту дошкільного навчального закладу №6 «Сонечко»  проводився двічі, у березні та травні, на суму понад  5 000 000 грн. В обох випадках перемогла знам’янська фірма ТОВ «БК «Глобал Інвест». Про це повідомляла редакція KOMORA.INFO 6 червня. Але вже 8 червня пропозиція фірми була відхилена, як і другого претендента на перемогу - маловисківської фірми ПП «ЕТАЛОН І Я». У результаті відхилення, ремонтувати знам’янський садочок буде кропивницька фірма ПП «КАМЕЛОТ-300» за 4 159 500,00 грн, що складає менше на 854 640 тис. грн. від очікуваної вартості. ТОВ «БК «Глобал Інвест» не висловлює заперечення щодо відхилення своєї пропозиції, водночас як ПП «ЕТАЛОН І Я» відкрито вимагає відмінити закупівлю.

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges