Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

СЬОГОДНІ

Новини країни

ВІВТОРОК ЧИСТОГО ТИЖНЯ. ПОРАДИ ВІД БАБУСІ ОЛІ

11.04.2017

Останній тиждень перед Великоднем носить кілька назв: Білий, Жильний, Чистий, Вербний, на Галичині –  Шутковий. У Страсний тиждень згадується  Таємна Вечеря, страждання, розп'яття і поховання Ісуса Христа. Усі дні Страсного тижня звуться «Великими» — Великий Понеділок, Великий Вівторок тощо.

Наша постійна консультантка бабуся Оля має свої традиції і радить  дотримуватися їх знам’янчанам:


«Великий Вівторок – день коли треба купувати яйця для фарбування або виготовлення писанок. Коли купуєте їх, то не беріть здачу, адже заплативши за яйця більше, таким чином відкупитеся від усього злого. Повернувшись з покупкою додому, слід вибрати найкращі яйця для фарбування, а інші віддати домашнім тваринам, щоб був у вашому домі достаток. У моїй родині у Великий Вівторок проводили «велике прання». Прали усю  верхню одежу, яку носили взимку та фіранки на вікнах. Раджу усім господиням закінчити у цей день роботу на подвір’ї та готуватися до випікання пасок і малювання писанок чи фарбування яєць».


 

Ольга Полякова

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Перипетія між учасниками тендеру за право ремонтувати ДНЗ «Сонечко»

21.06.2018

Тендер на проведення капітального ремонту дошкільного навчального закладу №6 «Сонечко»  проводився двічі, у березні та травні, на суму понад  5 000 000 грн. В обох випадках перемогла знам’янська фірма ТОВ «БК «Глобал Інвест». Про це повідомляла редакція KOMORA.INFO 6 червня. Але вже 8 червня пропозиція фірми була відхилена, як і другого претендента на перемогу - маловисківської фірми ПП «ЕТАЛОН І Я». У результаті відхилення, ремонтувати знам’янський садочок буде кропивницька фірма ПП «КАМЕЛОТ-300» за 4 159 500,00 грн, що складає менше на 854 640 тис. грн. від очікуваної вартості. ТОВ «БК «Глобал Інвест» не висловлює заперечення щодо відхилення своєї пропозиції, водночас як ПП «ЕТАЛОН І Я» відкрито вимагає відмінити закупівлю.

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges