Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

СЬОГОДНІ

Новини країни

ЧИСТИЙ ТИЖДЕНЬ. ВЕЛИКА СЕРЕДА

12.04.2017

KOMORA.INFO  продовжує пасхальні традиції чистого тижня від нашої консультантки бабусі Олі.  Напевно можна сказати про те, що ця жінка – скарбничка українських вірувань та  прикмет.

Сьогодні для нашого видання вона розповідає про Велику Середу:


«У Велику Середу слід поратися на городі. Господині мають посадити насіння: моркву, буряк, цибулю. Це робиться для того, щоб скінчити усі можливі роботи до чистого Четверга. Якщо у  цей день розпалити вогнище (це має зробити чоловік), то попіл з нього буде гарно захищати рослини того насіння, що ви посіяли від  шкідників,  згодом.  Жінкам, які бажають мати дитину, у цей день слід купити хустину і  вдягти її до церкви у чистий Четвер та на Великдень. Моя мати казала, що така хустина очистить від родових наговорів на безпліддя. Крім того, слід солити сало, яке потім несуть до церкви. Якщо приготувати його саме у середу то до неділі воно буде найсмачнішим».


Слідкуймо  за традиціями Чистого тижня у наступних матеріалах нашого видання.

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Перипетія між учасниками тендеру за право ремонтувати ДНЗ «Сонечко»

21.06.2018

Тендер на проведення капітального ремонту дошкільного навчального закладу №6 «Сонечко»  проводився двічі, у березні та травні, на суму понад  5 000 000 грн. В обох випадках перемогла знам’янська фірма ТОВ «БК «Глобал Інвест». Про це повідомляла редакція KOMORA.INFO 6 червня. Але вже 8 червня пропозиція фірми була відхилена, як і другого претендента на перемогу - маловисківської фірми ПП «ЕТАЛОН І Я». У результаті відхилення, ремонтувати знам’янський садочок буде кропивницька фірма ПП «КАМЕЛОТ-300» за 4 159 500,00 грн, що складає менше на 854 640 тис. грн. від очікуваної вартості. ТОВ «БК «Глобал Інвест» не висловлює заперечення щодо відхилення своєї пропозиції, водночас як ПП «ЕТАЛОН І Я» відкрито вимагає відмінити закупівлю.

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges