Зворотній зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Новина дня

Люди

«ДОСТУПНІ ЛІКИ»: ЯКА СИТУАЦІЯ У ЗНАМ’ЯНЦІ ТА РАЙОНІ (ЧАСТИНА ДРУГА)?

19.04.2017

Наше видання вже писало про початок дії програми «Доступні ліки" у місті та районі. Яка ситуація на сьогоднішній день?

Про це говорить   головний  лікар КЗ «Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Наталія Гречина:


«Районним бюджетом  вже  виділені кошти на діяльність такої програми у сумі 294 тис. 500 гривень. Від сьогодні до цієї програми долучиться ще одна аптека «Ліки Кіровоградщини». Крім того, ця програма вже працює в КП «РАМ», яке має досить широку мережу аптек у сільській місцевості, наприклад,  необхідні ліки за рецептом можна отримати у с. Дмитрівка та Мошорине. Для того, щоб мешканець району мав змогу отримати медикаменти, треба звернутися до лікаря-терапевта або до сільських ФАПів до дільничних лікарів і  взяти рецепт, з яким пацієнт потім йде до аптеки за ліками. Щодо виділення коштів з міського бюджету, то процес залучення їх до «Доступних ліків» ще триває. Зараз невідомо чи будуть кошти спрямовані на міську лікарню чи на районну. У разі, якщо кошти освоюватимуться міською лікарнею, то пацієнти-знам’янчани повинні будуть звертатися  саме туди за отриманням рецептів та адрес аптек, де зможуть придбати медикаменти.»


Довідково

Вчора, 18 квітня, відбулася позачергова 30-та сесія Знам'янської міської ради. Причиною проведення термінового засідання стало питання програми «Доступні ліки", за якою для її реалізації до міста надійшла субвенція з державного бюджету на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань головному розпоряднику – виконавчому комітету Знам’янської міської ради на суму 364,9 тис.грн.. Для втілення цієї програми саме у квітні до міського бюджету надійшло 40 тис. 600 грн..

Сподіваємося, що на Знам’янщині згадана програма скоро запрацює у повномасштабно  та ліки стануть доступніші,  як мешканцям міста, так і району.

Ольга Полякова

Наталка Хандусенко

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Міська Програма розвитку ринків в дії? Чи навпаки…

21.02.2018

На минулій сесії Знам’янської міської ради, 16 лютого, була затверджена Програма розвитку ринків м. Знам’янка на 2018-2020 роки. До цього діяла така ж програма, але охоплювала вона 2016-2017 роки. Пропонуємо порівняти ці дві програми і подивитися, чи змінилася ситуація зі станом ринків міста, і чи будуть запроваджуватися якісь нові шляхи вирішення «риночного» питання.

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges