Зворотній зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Новина дня

Події

5 гривень "рулять"! Чому оприлюднено саме сьогодні?

22.04.2017

Рішення Знам’янського виконкому щодо підвищення тарифів проїзду у громадському транспорті до 5 грн. набрало чинності сьогодні, 22 квітня 2017 року. ЧОМУ САМЕ СЬОГОДНІ?

У рішенні виконкому є пункт, в якому зазначається: «Рішення вводиться в дію з дня його офіційного оприлюднення у міській газеті «Знам’янські вісті». Але дане рішення було прийняте 6 квітня – пройшло більше двох тижнів, протягом яких було вже три випуски газети! У перший випуск (8.04)  не потрапило, бо газета пішла вже в друк, другий випуск (12.04) вийшов без оприлюднення, бо міський голова лише цього дня підписав наказ, третій випуск (19.04) мав пізнавально-розважальний додаток «Калина».  Ось такі неймовірні три причини!

Вчора, 21 квітня, відбулася 31-ша сесія, на яку, вже було відомо, що громадською радою та депутатами готується звернення. Чому б не дочекатися рішення сесії, а потім вже друкувати? Або і так все ясно…?

Повернемося ще раз до засідання сесії. Звернення, яке подала депутатка Наталія Тишкевич, не підтримало лише три особи з 29 присутніх депутатів: Сергій Постика, хоча він як депутат, мав вибір не голосувати через конфлікт інтересів, Олег Антоненко, пенсіонер, тобто їздить безкоштовно, але, можливо, вважає, що його виборцям тариф у сумі 5 грн. по кишені, Сергій Філіпенко, міський голова.

Тариф у 5 грн. двічі вдарить по кишеням мешканців Знам’янки: перший раз, коли вони кожного разу будуть їхати в автобусі, другий раз, коли будуть збільшені відшкодування з міського бюджету, який наповнюється податками, що сплачують знам’янчани, перевізнику за безкоштовний проїзд окремих категорій громадян. У бюджеті на 2017 рік на це передбачається 2 млн. 607 тис. грн.. На скільки тоді доведеться збільшити видатки на відшкодування?

Також у сьогоднішньому випуску міської газети оприлюднено інше рішення міськвиконкому, у якому додали до першого пункту другим абзацом наступного змісту: «Встановити для приватного підприємства «Орбіта», фізичних осіб-підприємців Постики С. та Цигульського М. вартість проїзду на міських автобусних маршрутах загального користування для дітей віком до 12 років, у період із 1 вересня до 1 червня, у розмірі 2.50 грн. за одну поїздку.» Це рішення теж набрало чинності з моменту оприлюднення в міський газеті.

Сьогодні в багатьох автобусах висіла велика цифра «5», а чи було оголошення щодо «2.50»? У поминальні дні користувачів збільшується в декілька разів, так само як і дітей, які зазвичай не їздять автобусами. Шановні батьки, а чи платили Ви за проїзд своїх дітей сьогодні 5 чи 2.50 гр.? А чи повідомляли Вам взагалі за зменшення?

Зменшення до 2.50 грн. за проїзд для школярів – це спроба виконкому реабілітуватися перед громадою міста? Але тоді чому саме до 12 років? Якщо дитина старша, то у неї більше грошей чи як?

PS Фото небайдужих знам’янчан

Наталка Хандусенко 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Що змусило колектив Знам’янської ЦРЛ влаштувати вчора акцію?

23.09.2017

Вчора, 22 вересня, в день проведення 41-ої сесії Знам’янської міської ради, профспілкою та колективом Знам'янської центральної районної лікарні була проведена акція у формі мітингу на тему «Захист прав жителів міста Знам’янка на належний рівень отримання медичної допомоги, захист прав та законних гарантій медичних працівників Знам’янської ЦРЛ.» Що вимагали учасники акції від влади та депутатського корпусу м. Знам’янка?

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges