Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

СЬОГОДНІ

Новини країни

ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТЕ КВІТНЯ. ДЕНЬ АНТИПА

24.04.2017

Наше видання продовжує розповідати про прикмети та традиції нашого народу.

Як завжди з нами наша постійна консультантка бабуся Оля, яка розповіла нам про цей день наступне:


«У день Антипа замовляли зубний біль та лікували зуби. У цьому році незвичайний випадок: день Антипа випадає на понеділок. Моя бабуся завжди казала, що лікувати зуби треба саме у понеділок. 24 квітня ще й день Антипа, у  свято якого замовляють зубний біль. Таке трапляється дуже рідко.  Якщо Ви ще не записалися до стоматолога, то вам випадає гарна можливість, бо лікування у цей день буде найбільш вдалим. Від мене особисто для читачів вашого видання замовляння від зубного болю для маленьких діток: «Молодик, молодик! В тебе роги золоті: твоїм рогам не стоять, моїм зубам не боліти». Проговоріть ще декілька раз з вашою дитиною і біль пройде. А сьогодні попросіть у Антипа гарних та здорових зубів для усієї родини  своїми словами від душі.»


Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Перипетія між учасниками тендеру за право ремонтувати ДНЗ «Сонечко»

21.06.2018

Тендер на проведення капітального ремонту дошкільного навчального закладу №6 «Сонечко»  проводився двічі, у березні та травні, на суму понад  5 000 000 грн. В обох випадках перемогла знам’янська фірма ТОВ «БК «Глобал Інвест». Про це повідомляла редакція KOMORA.INFO 6 червня. Але вже 8 червня пропозиція фірми була відхилена, як і другого претендента на перемогу - маловисківської фірми ПП «ЕТАЛОН І Я». У результаті відхилення, ремонтувати знам’янський садочок буде кропивницька фірма ПП «КАМЕЛОТ-300» за 4 159 500,00 грн, що складає менше на 854 640 тис. грн. від очікуваної вартості. ТОВ «БК «Глобал Інвест» не висловлює заперечення щодо відхилення своєї пропозиції, водночас як ПП «ЕТАЛОН І Я» відкрито вимагає відмінити закупівлю.

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges