Зворотній зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Новина дня

Події

«Кубок міста Знам’янка – 2017»

16.05.2017

У неділю, 14 травня, в приміщенні знам’янського Палацу культури відбулися класифікаційні змагання зі спортивного танцю «Кубок міста Знам’янка – 2017», організатором якого є знам’янський клуб спортивного бального танцю  «Фурор-Данс» (керівники Євген Суботін та Аліна Вустілка).

«Кубок міста Знам’янка» проводиться вже втретє і кожного року набуває більшої популярності серед клубів спортивного бального танцю  як в нашій області, так і в сусідніх. Про це свідчить велика кількість учасників, яка збільшується з кожним роком. У змагання 2017 року взяли участь 340 учасників віком від 3 до 16 років з Черкаської та Кіровоградської областей. Змагання поділялись на два відділи: І – учасники категорії Дебют і Школа, ІІ – учасники з більшим досвідом, категорії M, E, D, C класів.

Цього року організатори ввели невеликі нововведення – це три великі кубки, якими були нагороджені ті клуби спортивного бального танцю, які мали найбільшу кількість учасників змагань. Отже, великі кубки знам’янських клафікаційних змагань від клубу спортивного бального танцю  «Фурор-Данс» отримали:  кропивницькі клуби «Конвалія» та «Фаворит» і клуб «One step» з смт. Компаніївка.

Змагання були відкриті першим заступником міського голови м. Знам’янка Валентиною Загородньою. Також міська влада усім учасникам подарувала солодкі подарунки.

Усі учасники знам’янського клубу спортивного бального танцю  «Фурор-Данс» гідно представили своє місто на змаганнях і вже традиційно отримали купу медалей та кубків. Вже цих вихідних вихованці «Фурор-Данс» відправляються на наступні змагання, цього разу підкоряти місто Львів. Бажаємо їм отримати якнайбільшу кількість кубків!

Наталка Хандусенко 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Відмовилися заплатити 2000 грн, тепер заплатять 68 тис. грн. Кому і хто?

23.11.2017

Фінансове управління Знам’янського міськвиконкому зобов’язане виплатити своїй колишній очільниці Тетяні Іваськів 68 200 грн., таке рішення прийняв Знам’янський міськрайонний суд 9 серпня 2017 року за позовом про стягнення компенсації за роботу у вихідні, святкові та неробочі дні, стягнення середнього заробітку за час затримки розрахунку по день остаточного розрахунку та компенсації втрати грошових доходів у зв’язку з їх невиплатою. При звільненні Тетяни Анатоліївни з посади начальниці фінуправління Знам’янського міськвиконкому треба було виплатити трохи більше 2000 грн. за роботу протягом 5 неробочих днів. Але цього не було зроблено. У результаті сума у 2000 грн зросла у 68 200.

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges