Зворотній зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Новина дня

Події

«Кубок міста Знам’янка – 2017»

16.05.2017

У неділю, 14 травня, в приміщенні знам’янського Палацу культури відбулися класифікаційні змагання зі спортивного танцю «Кубок міста Знам’янка – 2017», організатором якого є знам’янський клуб спортивного бального танцю  «Фурор-Данс» (керівники Євген Суботін та Аліна Вустілка).

«Кубок міста Знам’янка» проводиться вже втретє і кожного року набуває більшої популярності серед клубів спортивного бального танцю  як в нашій області, так і в сусідніх. Про це свідчить велика кількість учасників, яка збільшується з кожним роком. У змагання 2017 року взяли участь 340 учасників віком від 3 до 16 років з Черкаської та Кіровоградської областей. Змагання поділялись на два відділи: І – учасники категорії Дебют і Школа, ІІ – учасники з більшим досвідом, категорії M, E, D, C класів.

Цього року організатори ввели невеликі нововведення – це три великі кубки, якими були нагороджені ті клуби спортивного бального танцю, які мали найбільшу кількість учасників змагань. Отже, великі кубки знам’янських клафікаційних змагань від клубу спортивного бального танцю  «Фурор-Данс» отримали:  кропивницькі клуби «Конвалія» та «Фаворит» і клуб «One step» з смт. Компаніївка.

Змагання були відкриті першим заступником міського голови м. Знам’янка Валентиною Загородньою. Також міська влада усім учасникам подарувала солодкі подарунки.

Усі учасники знам’янського клубу спортивного бального танцю  «Фурор-Данс» гідно представили своє місто на змаганнях і вже традиційно отримали купу медалей та кубків. Вже цих вихідних вихованці «Фурор-Данс» відправляються на наступні змагання, цього разу підкоряти місто Львів. Бажаємо їм отримати якнайбільшу кількість кубків!

Наталка Хандусенко 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Монетизації окремих пільг поки не буде

15.02.2018

Нещодавно депутатами Знам’янської райради під час сесійного засідання було внесено зміни та доповнення до районної комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 грудня 2017 року №377. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges