Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

СЬОГОДНІ

Події

«Кубок міста Знам’янка – 2017»

16.05.2017

У неділю, 14 травня, в приміщенні знам’янського Палацу культури відбулися класифікаційні змагання зі спортивного танцю «Кубок міста Знам’янка – 2017», організатором якого є знам’янський клуб спортивного бального танцю  «Фурор-Данс» (керівники Євген Суботін та Аліна Вустілка).

«Кубок міста Знам’янка» проводиться вже втретє і кожного року набуває більшої популярності серед клубів спортивного бального танцю  як в нашій області, так і в сусідніх. Про це свідчить велика кількість учасників, яка збільшується з кожним роком. У змагання 2017 року взяли участь 340 учасників віком від 3 до 16 років з Черкаської та Кіровоградської областей. Змагання поділялись на два відділи: І – учасники категорії Дебют і Школа, ІІ – учасники з більшим досвідом, категорії M, E, D, C класів.

Цього року організатори ввели невеликі нововведення – це три великі кубки, якими були нагороджені ті клуби спортивного бального танцю, які мали найбільшу кількість учасників змагань. Отже, великі кубки знам’янських клафікаційних змагань від клубу спортивного бального танцю  «Фурор-Данс» отримали:  кропивницькі клуби «Конвалія» та «Фаворит» і клуб «One step» з смт. Компаніївка.

Змагання були відкриті першим заступником міського голови м. Знам’янка Валентиною Загородньою. Також міська влада усім учасникам подарувала солодкі подарунки.

Усі учасники знам’янського клубу спортивного бального танцю  «Фурор-Данс» гідно представили своє місто на змаганнях і вже традиційно отримали купу медалей та кубків. Вже цих вихідних вихованці «Фурор-Данс» відправляються на наступні змагання, цього разу підкоряти місто Львів. Бажаємо їм отримати якнайбільшу кількість кубків!

Наталка Хандусенко 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters

Грошi

Перипетія між учасниками тендеру за право ремонтувати ДНЗ «Сонечко»

21.06.2018

Тендер на проведення капітального ремонту дошкільного навчального закладу №6 «Сонечко»  проводився двічі, у березні та травні, на суму понад  5 000 000 грн. В обох випадках перемогла знам’янська фірма ТОВ «БК «Глобал Інвест». Про це повідомляла редакція KOMORA.INFO 6 червня. Але вже 8 червня пропозиція фірми була відхилена, як і другого претендента на перемогу - маловисківської фірми ПП «ЕТАЛОН І Я». У результаті відхилення, ремонтувати знам’янський садочок буде кропивницька фірма ПП «КАМЕЛОТ-300» за 4 159 500,00 грн, що складає менше на 854 640 тис. грн. від очікуваної вартості. ТОВ «БК «Глобал Інвест» не висловлює заперечення щодо відхилення своєї пропозиції, водночас як ПП «ЕТАЛОН І Я» відкрито вимагає відмінити закупівлю.

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges