Зворотній зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Новина дня

Люди

Конкурс "Людина року" Знам’янки оголошено!

24.05.2017

Знам'янською міською радою оголошено щорічний міський конкурс "Людина року" з гаслом "Прославимо Знам’янку разом!". Документи претендентів на присвоєння даного звання слід подати до 1 липня 2017 року до відділу організаційно-кадрової роботи виконкому. Оголошення переможців конкурсу відбудеться  під час святкування Дня  міста.

Конкурс проводиться у 14-ти номінаціях: «Залізничник року», «Захисник Вітчизни року», «Працівник освіти  року», «Працівник охорони здоров’я року», «Фізична культура і спорт», «Діяч культури та мистецтва року», «Громадський діяч року», «Молодь Знам’янщини», «Оборона. Правопорядок. Захист. Порятунок», «Підприємець року», «Лідер року самоорганізації населення», «Соціальний працівник року», «Професіонал року у комунальній сфері», «Юний талант року».

Списки претендентів та клопотання про присвоєння звання «Людина року» оприлюднюються  у міській газеті «Знам’янські вісті» та на офіційному сайті міської ради протягом двадцяти календарних днів (на другий день після закінчення прийому документів) для участі жителів міста в обговоренні претендентів. Обговорення та визначення переможців буде здійснюватися на засіданні Конкурсної комісії на основі результатів опитування жителів міста.

До складу конкурсної комісії входять 20 осіб: голова комісії Валентина Загородня (перший заступник міського голови), заступник голови комісії Наталія Клименко (секретар міської ради), секретар комісії Олена Зайченко (начальник відділу організаційного-кадрової роботи викокному), також депутати міської ради (Світлана Бойко, Надія Коленченко, Ольга Карнаух, Інна Микуляк, Олег Кузін, Володимир Мацко, Юрій Сопільняк, Людмила Семиніна, Микола Терновий, Анатолій Тесленко), начальники управлінь та відділів Знам’янського виконкому (начальник відділу культури та туризму Світлана Бабаєва, начальник відділу освіти Людмила Грекова, начальник відділу молоді, спорту та охорони здоров’я Руслана Ладожинська), також голова громадської ради  Михайло Сурдул, президент  клубу єдиноборств «Піт – Файтер» Олексій Cлуцький, керуюча справами виконкому Ірина Ратушна, голова профспілкової організації  комунального закладу «Знам’янська міська лікарня ім.А.В.Лисенка» Світлана Ладан.

Докладніше про проведення конкурсу можна дізнатися за посиланням: http://zn-rada.gov.ua/board/ogoloshennja/ogoloshuetsja_shhorichnij_miskij_konkurs_ljudina_roku/1-1-0-600

Також слід зазначити, що на останній сесії, 19 травня, депутат Знам’янської міської ради Наталія Тишкевич запропонувала призупинити проведення щорічного міського  конкурсу «Людина року» на 2017 рік. Але її пропозиція не набрала необхідної кількості голосів.

Крім цього, минулого року KOMORA.INFO стали відомі деякі неприємні факти щодо он-лайн голосування кандидатів у  номінаціях конкурсу «Людина року». Голосування повинно було початися 6 липня і закінчитися о 23.59  вже 26 липня цього ж місяця, але чомусь воно закінчилося на півтори години раніше. По-друге, був зафіксований факт підкупу голосів на сайті Advego, на якому пропонували проголосувати за певні кошти.

Отже, сподіваємося цього року голосування пройде чесно і завершиться вчасно, а не раніше.

Наталка Хандусенко

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

До уваги фізичних осіб-підприємців на загальній системі оподаткування!

19.01.2018

Фізичні особи-підприємці на загальній системі оподаткування НАВІТЬ ПРИ ВІДСУТНІСОТІ ДОХОДУ мають нарахувати собі мінімальний страховий внесок з ЄСВ за 2017 рік в сумі 704 грн на місяць    (3 200 грн × 22%).

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges