Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

СЬОГОДНІ

Новини країни

П’ЯТЕ ЧЕРВНЯ. ЛЕОНТІЯ

05.06.2017

Традиційно для нашого видання про народні традиції продовжує говорити бабуся Оля. Сьогодні вона розповідає нам, що зазвичай українські господарі роблять у цей день:

«Традиційно на Леонтія ті, що не посадили огірки, можуть ще це зробити. Не дарма цього святого називають Леонтій–огірчаник . Саме п’ятого червня дівчатам слід копати коріння лопуха, яке в цей день має найкращі лікувальні властивості, бо набирається соку. Традиційно його використовують для того, щоб його відваром полоскати волосся. Тоді воно стає гарним та «набирається» сили.»

Народні прикмети цього дня:

У цей час коріння і листя лопуха соковитіше всього.

Комарі і мошки стовпом - до вітру.

На Леонтія закінчуй посадку огірків.

Коноплю в поле цього дня і на горобину гляди: коли горобина рясно цвіте і конопель врожай

Джерело: http://ukrsovet.ru

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Перипетія між учасниками тендеру за право ремонтувати ДНЗ «Сонечко»

21.06.2018

Тендер на проведення капітального ремонту дошкільного навчального закладу №6 «Сонечко»  проводився двічі, у березні та травні, на суму понад  5 000 000 грн. В обох випадках перемогла знам’янська фірма ТОВ «БК «Глобал Інвест». Про це повідомляла редакція KOMORA.INFO 6 червня. Але вже 8 червня пропозиція фірми була відхилена, як і другого претендента на перемогу - маловисківської фірми ПП «ЕТАЛОН І Я». У результаті відхилення, ремонтувати знам’янський садочок буде кропивницька фірма ПП «КАМЕЛОТ-300» за 4 159 500,00 грн, що складає менше на 854 640 тис. грн. від очікуваної вартості. ТОВ «БК «Глобал Інвест» не висловлює заперечення щодо відхилення своєї пропозиції, водночас як ПП «ЕТАЛОН І Я» відкрито вимагає відмінити закупівлю.

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges