Зворотній зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Новина дня

Люди

До 1 липня буде оновлено Дошку Пошани «Трудова слава  Знам’янського району»

18.06.2017

Подання про відзначення із занесенням на районну Дошку Пошани вноситься до районної ради керівниками трудових колективів підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності і підпорядкування, сільськими головами, головами постійних комісій районної ради, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів міністерств і відомств України в районі, громадських організацій щороку до 1 липня. 

До подання на особу, яка представляється до відзначення із занесенням на районну Дошку Пошани, додаються оформлені в установленому порядку:

протокол зборів про висунення кандидатури;

відомості про трудові досягнення;

біографічна довідка;

копія паспорта (стор.1, 2);

згода на збір та обробку персональних даних.

До подання на трудовий колектив, який представляється до відзначення із занесенням на районну Дошку Пошани, додаються у встановленому  порядку відомості про трудові досягнення за останні 2 календарних роки, ксерокопія паспорта його керівника та згода на збір та обробку персональних даних.

Положення про районну Дошку Пошани «Трудова слава Знам’янського району» та зразки необхідних для подання документів додаються.

За довідками звертатися за телефоном 2-18-16, організаційний відділ виконавчого апарату районної ради.

http://znrada.gov.ua

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

До уваги фізичних осіб-підприємців на загальній системі оподаткування!

19.01.2018

Фізичні особи-підприємці на загальній системі оподаткування НАВІТЬ ПРИ ВІДСУТНІСОТІ ДОХОДУ мають нарахувати собі мінімальний страховий внесок з ЄСВ за 2017 рік в сумі 704 грн на місяць    (3 200 грн × 22%).

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges