Зворотній зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Новина дня

Люди

Ваше хобі виготовляти мило або свічки? Тоді долучайтеся до ярмарку!

24.07.2017

Творча група «Jane & Vika», м. Кропивницький, запрошує до участі у ярмарку «SOAP&CANDLES» тих, хто виробляє власноруч мило та свічки, який відбудеться в суботу, 12 серпня, у затишному дворику біля какао-бару «Пудинг» і почнеться о 16:00. Для авторів виробів участь у ярмарку є безкоштовною, але за попередньою реєстрацією.

Крім учасників, організаторки події, Вікторія Талашкевич та Жанна Сичкар, запрошують всіх, хто цікавиться органічною продукцією, створеною з любов’ю українськими руками. На ярмарку можна буде придбати мило та свічки, створені майстринями і майстрами із міста Кропивницького та Кіровоградської області, а також відвідати безкоштовні майстер-класи для дітей і дорослих.

У нашому місті є багато людей, які  захоплюються виготовленням саме мила та свічок. Тому не гайте час і реєструйтеся! Для цього треба зателефонувати організаторкам ярмарку (Жанна - 066-328-40-48, Вікторія - 050-321-39-19) та розповісти, які саме вироби Ви б хотіли продавати на ярмарку.

Наталка Хандусенко

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Затвердили новий порядок застосування «Prozorro» у Знам’янці з 2018 року

21.11.2017

З 1 січня 2018 року усім головним розпорядникам коштів та комунальним підприємствам міста рекомендується здійснювати закупівлі товарів, робіт та послуг виключно з використанням електронної системи закупівель «Prozorro», уразі якщо вартість перевищує: товари – 30 тис. грн., роботи, послуги – 100 тис. грн.. Таке рішення було прийнято на сесії Знам’янської міської ради, 17 листопада.

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges