Зворотній зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Новина дня

Люди

Держслужбовців пропонують навчати в університетах світу за державні кошти

4.08.2017

Нещодавно у Раді зареєстрували два законопроекти щодо підготовки  та професійного навчання державних службовців . Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо надання стипендії для навчання осіб в провідних навчальних закладах світу та подальшого вступу на державну службу №7008 від 28.07.2017 р. пропонує з 1 січня 2018 року надавати громадянам України одноразову стипендію для навчання за кордоном за кошти державного бюджету.

Стипендію пропонують призначати на конкурсній основі тим студентам, які вступили на магістерські програми в провідні навчальні заклади, що увійшли до списку 100 кращих університетів світу у відповідності до щорічних рейтингів QS World University Rankings. Враховуватимуть і напрям підготовки. Строк навчання осіб за кордоном за кошти державного бюджету не повинен перевищувати двох років.

Зі студентом одночасно укладається  договір про надання стипендій та договір застави майна (гарантія компенсації вартості навчання та інших видатків у випадку невиконання студентом умов договору про надання стипендій).

Договір про надання стипендії передбачає наступні зобов’язання стипендіата:

  • успішно завершити курс навчання закордоном і впродовж двох років із початку навчання отримати диплом;
  • повернутись до України впродовж трьох місяців після завершення навчання;
  • протягом шести місяців після повернення в Україну працевлаштуватись на державну чи патронатну служби; 
  • звітувати до відповідного координаційного органу, визначеного Кабінетом Міністрів України щодо результатів навчання, дати повернення в Україну  та працевлаштування на державну чи патронатну службу;
  • пропрацювати на державній чи патронатній службі не менше трьох років.

Також особи, які навчалися за кордоном за державні кошти, призначалися б на посади поза конкурсом.

Інший Проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо професійного навчання державних службовців» №7009 від 28.07.2017 р. стосується підвищення кваліфікації, стажування держаних службовців в Україні, а також витрат на навчання.

Джерело: https://kievskiysud.od.ua

 

 

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Відмовилися заплатити 2000 грн, тепер заплатять 68 тис. грн. Кому і хто?

23.11.2017

Фінансове управління Знам’янського міськвиконкому зобов’язане виплатити своїй колишній очільниці Тетяні Іваськів 68 200 грн., таке рішення прийняв Знам’янський міськрайонний суд 9 серпня 2017 року за позовом про стягнення компенсації за роботу у вихідні, святкові та неробочі дні, стягнення середнього заробітку за час затримки розрахунку по день остаточного розрахунку та компенсації втрати грошових доходів у зв’язку з їх невиплатою. При звільненні Тетяни Анатоліївни з посади начальниці фінуправління Знам’янського міськвиконкому треба було виплатити трохи більше 2000 грн. за роботу протягом 5 неробочих днів. Але цього не було зроблено. У результаті сума у 2000 грн зросла у 68 200.

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges