Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

СЬОГОДНІ

Спорт

На фінальних змаганнях «Краще спортивне село Кіровоградщини»

5.09.2017

2 вересня у селищі Олександрівка відбулися фінальні змагання «Краще спортивне село Кіровоградщини-2017».

За підсумками зональних змагань до фіналу вийшли 9 команд. Вони змагалися у таких видах спорту: міні-футбол, волейбол, шахи, шашки, настільний теніс, дартс, підняття гирі, перетягування канату.

Знам’янський район на цих змаганнях представляли спортсмени з села Дмитрівка. Найкращі результати спортсмени з Дмитрівки показали у волейболі (друге місце) та шашках (третє місце). За підсумками змагань у загальнокомандному заліку посіли восьме місце.

Перше місце на цих змаганнях посіли спортсмени з села Стара Осота (Олександрівський район), друге – з Рівного (Новоукраїнський район), третє – з Оникієвого (Маловисківського району). Переможець цих змагань, Стара Осата, 21-25 вересня у Ворохті (Івано-Франківська область) Кіровоградську область буде представляти на Всеукраїнських змаганнях.

Віктор Слюсаренко, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Поспішайте написати заяви на відшкодування на оплату ЖКП

13.06.2018

У зв’язку зі змінами у чинному законодавстві управління соціального захисту населення Знам’янського міськвиконкому згідно з Положенням про  порядок призначення  та  надання  населенню  субсидій  для  відшкодування   витрат на оплату  житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого  газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою КМУ від 21 жовтня 1995 року № 848 зі змінами від 27.04.2018  року. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges