Зворотній зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Новина дня

Події

До Дня батька в Знам’янці відбудеться «Тато Фест»

14.09.2017

Громадська організація «Нове покоління» 17 вересня влаштовує родинне свято «Тато Фест», яке відбудеться о 16:00 за адресою: вул. Переможців, 41 (колишня вул. Ворошилова). Захід присвячений Дню батька, який відзначається у третю неділю вересня. Цього року, цей день припадає саме на 17 вересня.

На Вас чекає безкоштовна програма з конкурсами та змаганнями, подарунками та солодощами. Гарний настрій та незабутні емоції для всієї родині!

Знам’янчани, проведіть цей день разом із своїми дітьми!

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Що змусило колектив Знам’янської ЦРЛ влаштувати вчора акцію?

23.09.2017

Вчора, 22 вересня, в день проведення 41-ої сесії Знам’янської міської ради, профспілкою та колективом Знам'янської центральної районної лікарні була проведена акція у формі мітингу на тему «Захист прав жителів міста Знам’янка на належний рівень отримання медичної допомоги, захист прав та законних гарантій медичних працівників Знам’янської ЦРЛ.» Що вимагали учасники акції від влади та депутатського корпусу м. Знам’янка?

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges