Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

СЬОГОДНІ

Новини країни

ШОСТЕ ЖОВТНЯ. ПОРАДИ ВІД БАБУСІ ОЛІ

06.10.2017

6-го жовтня Православна Церква вшановує пам'ять пророка Іоанна Хрестителя. Як завжди, наша постійна консультантка бабуся Оля говорить про традиції її родини в цей день:


«Цей день  може стати дуже цікавим у кожній родині. Зазвичай, раніше, коли ще топили піч, а може,  ще хто й зараз топить,  на Іоана вперше  у ній розпалювали багаття. Мати казала, що якщо це зробити 6 жовтня, то тепло у хаті буде зберігатися по-особливому усю зиму, і не тільки в оселі, а й у душі. Окрім того, на  Іоана  проводили усілякі ворожіння на майбутнє, насамперед на віск у воді.  У моїй родині є власна традиція випікати у цей день особливі  картопляники на молоці. Така страва на шосте жовтня -  ознака завершення городнього сезону.  Тож, для господинь можу поділитися рецептом:  зварити та потовкти картоплю, додати молока, яйце та житньої муки, посолити за смаком і випікати на сковорідці.»


Народні прикмети на 6 жовтня

- 6 жовтня мало грибів і багато горіхів - чекай лютої зими.

- Бур'ян високий - прикмета, що снігу взимку буде багато.

- 6 жовтня чути крики гусей, що летять на південь - незабаром настануть зимові морози.

Ольга Полякова

http://ww.w.rivne1.tv

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Перипетія між учасниками тендеру за право ремонтувати ДНЗ «Сонечко»

21.06.2018

Тендер на проведення капітального ремонту дошкільного навчального закладу №6 «Сонечко»  проводився двічі, у березні та травні, на суму понад  5 000 000 грн. В обох випадках перемогла знам’янська фірма ТОВ «БК «Глобал Інвест». Про це повідомляла редакція KOMORA.INFO 6 червня. Але вже 8 червня пропозиція фірми була відхилена, як і другого претендента на перемогу - маловисківської фірми ПП «ЕТАЛОН І Я». У результаті відхилення, ремонтувати знам’янський садочок буде кропивницька фірма ПП «КАМЕЛОТ-300» за 4 159 500,00 грн, що складає менше на 854 640 тис. грн. від очікуваної вартості. ТОВ «БК «Глобал Інвест» не висловлює заперечення щодо відхилення своєї пропозиції, водночас як ПП «ЕТАЛОН І Я» відкрито вимагає відмінити закупівлю.

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges