Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

СЬОГОДНІ

Новини країни

А ТИ, «ПЕРЕЗУВ» СВОЄ АВТО?

11.11.2017

Про нашу безпеку ніхто краще не подбає, ніж ми самі. На порозі зима, тож прийшов час змінити цупку літню гуму на більш м’яку, зимову.

Досвідчені водії точно знають, саме від якості гуми та її відповідності погоди  може залежати життя, а інколи й не одне. Втім, навіть вони, інколи, зволікають з заміною і наражають на небезпеку не тільки себе, а й інших учасників руху.

Для того, аби не стати частиною статистики ДТП за першої ожеледі, слід вже сьогодні «перезути» колеса на своїх авто.

Новачки запитають, навіщо взагалі потрібен перехід на зимову гуму?

Зчеплення є однією з основних характеристик шин, воно залежить від ряду факторів, але чи не основним з них є температура. Це відбувається через те, що при різних температурах хімічний склад шини змінює свої властивості, стає м’якше або твердіше, більш чіпким або слизьким. Так, наприклад, літня гума при зниженні температури (до 0º C або нижче) стає більш жорсткою, що погано позначається на керованості автомобіля. Та фахівці рекомендують міняти «літо» на «зиму» вже при 12-10 градусах за Цельсієм.

Що ж стосовно зимової, то у порівнянні з літніми шинами вона більш м’яка при низьких та мінусових температурах. Крім того, зимові шини відрізняються не тільки наявністю або відсутністю шипів, а також придатністю, тобто для доріг без снігового покриву (вони більш тверді) і для засніжених і зледенілих доріг (більш м’які).

Та завжди треба пам’ятати, що зимова гума не убезпечить від усіх ризиків, тому вам варто бути вкрай уважними і адекватно реагувати на дорожні умови, зважати на дорожні знаки. Крім того, не варто забувати про те, що час укомплектувати авто «зимовим набором».

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області звертається до водіїв не ігнорувати правила безпеки і вчасно ввести свої авто в зиму.

 

Прес-служба САД у Кіровоградській області

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Перипетія між учасниками тендеру за право ремонтувати ДНЗ «Сонечко»

21.06.2018

Тендер на проведення капітального ремонту дошкільного навчального закладу №6 «Сонечко»  проводився двічі, у березні та травні, на суму понад  5 000 000 грн. В обох випадках перемогла знам’янська фірма ТОВ «БК «Глобал Інвест». Про це повідомляла редакція KOMORA.INFO 6 червня. Але вже 8 червня пропозиція фірми була відхилена, як і другого претендента на перемогу - маловисківської фірми ПП «ЕТАЛОН І Я». У результаті відхилення, ремонтувати знам’янський садочок буде кропивницька фірма ПП «КАМЕЛОТ-300» за 4 159 500,00 грн, що складає менше на 854 640 тис. грн. від очікуваної вартості. ТОВ «БК «Глобал Інвест» не висловлює заперечення щодо відхилення своєї пропозиції, водночас як ПП «ЕТАЛОН І Я» відкрито вимагає відмінити закупівлю.

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges