Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

СЬОГОДНІ

Новини країни

ГРОМАДСЬКИМ ОРГАНІЗАЦІЯМ ЗНАМ’ЯНЩИНИ Є МОЖЛИВІСТЬ СТАТИ ПАРТНЕРАМИ

27.11.2017

UNFPA в Україні шукає організації-партнерів для втілення спільних проектів і програм у 2018-2022 роках.

Програма буде націлена на наступні напрямки: робота над потенціалом молоді; пропаганда здорового способу життя та репродуктивного здоров’я; скорочення гендерних  стереотипів та ін. детальніше за посиланням - http://www.unfpa.org.ua/procurement_and_jobs/765.html .

Для того, щоб стати партнером  треба  відправити заявку  на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  до 4 грудня 2017 року. Детальніше про вимоги до організацій читайте за посиланням http://www.unfpa.org.ua/procurement_and_jobs/765.html.

За матеріалами  - http://www.unfpa.org.ua

Ольга Полякова

Переклад з англійської Ольги Полякової

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Перипетія між учасниками тендеру за право ремонтувати ДНЗ «Сонечко»

21.06.2018

Тендер на проведення капітального ремонту дошкільного навчального закладу №6 «Сонечко»  проводився двічі, у березні та травні, на суму понад  5 000 000 грн. В обох випадках перемогла знам’янська фірма ТОВ «БК «Глобал Інвест». Про це повідомляла редакція KOMORA.INFO 6 червня. Але вже 8 червня пропозиція фірми була відхилена, як і другого претендента на перемогу - маловисківської фірми ПП «ЕТАЛОН І Я». У результаті відхилення, ремонтувати знам’янський садочок буде кропивницька фірма ПП «КАМЕЛОТ-300» за 4 159 500,00 грн, що складає менше на 854 640 тис. грн. від очікуваної вартості. ТОВ «БК «Глобал Інвест» не висловлює заперечення щодо відхилення своєї пропозиції, водночас як ПП «ЕТАЛОН І Я» відкрито вимагає відмінити закупівлю.

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges