Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

СЬОГОДНІ

Новини країни

Що зміниться з 1 грудня 2017 року?

3.12.2017

З 1 грудня в Україні вступають в силу нові правила судового процесу, безвіз з АОЕ, збільшується розмір аліментів, розширюється використання електронного підпису, а губернаторів буде тепер призначати сам Президент.

Вступає в силу судова реформа. В Україні починають діяти нові правила судового процесу. Президент України Петро Порошенко підписав закон “Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів”. Норми закону розширюють методи судового захисту, забезпечують відкритість і прозорість судового процесу, розумні строки розгляду справ в суді. Законом також передбачено впровадження системи «електронного суду».

 Безвізовий режим між Україною та Об’єднаними Арабськими Еміратами. У грудні вступить в силу нота про скасування віз для українців, які планують відвідати ОАЕ. З 1 грудня українці зможуть вільно подорожувати ще в одну країну.

 Загиблих під час Революції Гідності прирівняли до учасників бойових дій. Вжито заходів щодо посилення соціального захисту учасників антитерористичної операції, учасників Революції Гідності та членів сімей загиблих при цих подіях. Президент підписав закон “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”. Документ також замінює в офіційному використанні термін “Велика Вітчизняна війна” на “Друга світова війна”.

 Збільшаться пенсії з інвалідності. Також з 1 грудня зростуть виплати українцям з інвалідністю та особам, які здійснюють догляд за інвалідами. Всього перерахують 10 видів виплат з інвалідності, які прив’язані до прожиткового мінімуму.

 Зростуть ціни на газ. З 1 грудня Нафтогаз буде продавати газ для промисловості за ціною мінімум 9019,2 грн, це на 2,4% більше, ніж листопадова ціна за газ. Для українців це означає чергове підняття цін на продукти.

 

Далі буде

https://politeka.net/

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Перипетія між учасниками тендеру за право ремонтувати ДНЗ «Сонечко»

21.06.2018

Тендер на проведення капітального ремонту дошкільного навчального закладу №6 «Сонечко»  проводився двічі, у березні та травні, на суму понад  5 000 000 грн. В обох випадках перемогла знам’янська фірма ТОВ «БК «Глобал Інвест». Про це повідомляла редакція KOMORA.INFO 6 червня. Але вже 8 червня пропозиція фірми була відхилена, як і другого претендента на перемогу - маловисківської фірми ПП «ЕТАЛОН І Я». У результаті відхилення, ремонтувати знам’янський садочок буде кропивницька фірма ПП «КАМЕЛОТ-300» за 4 159 500,00 грн, що складає менше на 854 640 тис. грн. від очікуваної вартості. ТОВ «БК «Глобал Інвест» не висловлює заперечення щодо відхилення своєї пропозиції, водночас як ПП «ЕТАЛОН І Я» відкрито вимагає відмінити закупівлю.

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges