Зворотній зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Новина дня

Новини країни

ЩО ЗМІНИТЬСЯ З 1 ГРУДНЯ (ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА)

7.12.2017

Наше видання продовжує знайомити читачів із новововеденнями, які чекають на українців з 1 грудня цього року.

Використання електронного цифрового підпису. Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про електронні довірчі послуги». Запускається реформування національної нормативної бази в сфері електронного цифрового підпису. Вводяться такі механізми, як електронна ідентифікація, електронний підпис, електронна печатка, електронна відмітка часу, електронна доставка, інтероперабельність.

Закон полегшує транскордонне використання онлайн-послуг, створює умови для безпечної електронної ідентифікації і аутентифікації, а також взаємного визнання ключових компонентів транскордонних цифрових послуг, таких як електронна ідентифікація, електронні підписи, електронні документи та послуги, визначає основні принципи державного регулювання в сферах електронних довірчих послуг електронної ідентифікації.

Держслужбовці можуть бути членами політпартій. Верховна Рада прийняла законопроект №7126 “Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби”, і він вже підписаний Президентом. Законом передбачено виведення з-під дії закону про держслужбу керівників місцевих держадміністрацій, їх перших заступників та заступників. Вони знову можуть бути членами політпартій, можуть знову об’єднувати законодавчу і виконавчу владу. Главам місцевих держадміністрацій тепер дозволяється займатися політичною діяльністю.

Президент буде сам призначати губернаторів. Цей же законопроект скасовує конкурсний відбір голів місцевих державних адміністрацій та керівників центральних органів виконавчої влади. Їх буде призначати сам Президент без конкурсу.

Крім того, керівники центральних органів виконавчої влади, які не входять до складу уряду, і їх заступники тепер призначаються і звільняються з посади Кабінетом міністрів.

https://politeka.net

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

У Знам’янці буде змінено тарифи КП «Знам’янський комбінат комунальних послуг»

8.12.2017

Розглянувши письмове звернення керівника комунального підприємства «Знам’янський комбінат комунальних послуг» Олега Чернявського  та техніко-економічні розрахунки тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і на послуги з перевезення та захоронення твердих побутових відходів, днями Знам’янський виконавчий комітет прийняв рішення «Про встановлення тарифів комунальному підприємству «Знам’янський комбінат комунальних послуг» на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і на послуги з перевезення та захоронення твердих побутових відходів. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges