Зворотній зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Новина дня

Люди

Конкурс «Учитель року – 2018»: обласний тур

29.12.2017

У м. Кропивницький 20-21 грудня пройшов відбірковий етап ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018», до фіналу якого відібрали 20 учителів Кіровоградської області. Серед них є наша землячка – Віта Петренко, учитель української мови та літератури НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів №3 – гімназія».

Цьогоріч професійне змагання кращих педагогів України відбувається у чотирьох номінаціях: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика», «Фізична культура». До фінального етапу ІІ (обласного) туру з кожної номінації відібрали  по 5 учителів, які набрали більшу кількість балів.

Серед фіналістів обласного туру найбільше є педагогічних працівників закладів освіти Світловодщини, Олександрійщини та Соколівської сільської ради.  

Джерело: http://osvita.kr-admin.gov.ua

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

До уваги фізичних осіб-підприємців на загальній системі оподаткування!

19.01.2018

Фізичні особи-підприємці на загальній системі оподаткування НАВІТЬ ПРИ ВІДСУТНІСОТІ ДОХОДУ мають нарахувати собі мінімальний страховий внесок з ЄСВ за 2017 рік в сумі 704 грн на місяць    (3 200 грн × 22%).

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges