Зворотній зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Новина дня

Люди

Залізничниця зі Знам’янки виграла подорож до Карпат

7.01.2018

Напередодні новорічних свят трапляються дива. Підтвердженням цьому став випадок, який стався на Знам’янській дирекції залізничних перевезень регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця». Інженер відділу кадрів дирекції Юлія Єріненко стала переможницею в акції від Ощадбанку та виграла подорож до Карпат на двох.

«Ще напередодні дня залізничника мені прийшло повідомлення про спеціальні пропозиції для залізничників на сайті Mastercard Awards. Я вирішила використати накопичені бонусні бали і придбала термочашку, а вже потім мені зателефонував оператор Ощадбанку і повідомив, що я стала переможницею акції від Mastercard», - ділиться враженнями Юлія.

За словами переможниці, у виграш вона спочатку не повірила – подумала, що це жарт. Пізніше оператор банку запропонував самостійно обрати місяць та місце відпочинку: Буковель, Трускавець або Східниця. Юлія обрала Буковель.  

21 грудня 2017 року, коли в дирекцію приїхали представники банку, щоб особисто вручити Юлії сертифікат на подорож, тоді стало зрозумілим, що все насправді. Стало відомо, що дівчина виграла подорож на двох до Карпат у з 15 по 18 березня.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

До уваги фізичних осіб-підприємців на загальній системі оподаткування!

19.01.2018

Фізичні особи-підприємці на загальній системі оподаткування НАВІТЬ ПРИ ВІДСУТНІСОТІ ДОХОДУ мають нарахувати собі мінімальний страховий внесок з ЄСВ за 2017 рік в сумі 704 грн на місяць    (3 200 грн × 22%).

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges