Зворотній зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Новина дня

Новина дня

Грантовий конкурс: Grant Competition: Political Finance Monitoring Project

7.01.2018

IFES запрошує неурядові організації до подання заявок на грант. У фокусі – промоція прозорого фінансування політичних партій в Україні через незалежну кампанію моніторингу та інформаційно-просвітницьку роботу.

 Максимальна сума гранту не повинна перевищувати 100 000 доларів США. Грантові кошти можуть бути використані для проекту, який буде фінансуватися за цим конкурсом. Проектні заходи мають розпочатися з 15 лютого 2018 року та закінчуватися не пізніше 30 червня 2019 року.

Апліканти повинні відповідати відповідним вимогам та заповнити грантову заявку до 12 січня 2018 року.

Детальніше за посиланням - https://www.prostir.ua/?grants=hrantovyj-konkurs-grant-competition-political-finance-monitoring-project

За додатковими запитаннями звертайтеся  на електронну пошту -  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Джерело  - https://www.prostir.ua/

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Уряд розписав порядок виплат українцям, які не заробили пенсію

22.01.2018

Кабінеті міністрів України затвердив порядок призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges