Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

СЬОГОДНІ

Грошi

В автобусах у м. Знам’янка їздять переважно громадяни пільгових категорій

7.02.2018

У листопаді (13-19) та грудні (4, 6, 9) 2017 року працівниками управлінь та відділів міськвиконкому, за участю депутатів міської ради та представників громади були проведені обстеження перевезення пільгових категорій громадян на міських автобусних маршрутах загального користування. Отже, якою була середньоденна кількість перевезених пільговиків на міських автобусних маршрутах загального користування?

За результати таблиці, до речі яка була надана членам міськвиконкому, за період обстеження (14, 16, 17, 19 листопада та 4,6,9 грудня 2017 року) всього скористалися громадським транспортом 15 942 осіб, з них 11 726 громадяни пільгових категорій. Слід зазначити, що саме на таку кількість пільговиків буде відбуватися відшкодування коштів з бюджету міста перевізникам.

На маршрутах №2 і 5, які здійснює транспорт ФОП Постика С.М., середньоденна кількість перевезених пільгових категорій громадян становить 429,4 особи.

На маршрутах №3, які здійснює транспорт ФОП Цигулський М.В., середньоденна кількість перевезених пільгових категорій громадян становить 225,6 особи.

На маршрутах №4, 6 (А,Б,В), які здійснює транспорт приватного підприємства «Орбіта», середньоденна кількість перевезених пільгових категорій громадян становить 1020,1особи.

Наталка Хандусенко

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Перипетія між учасниками тендеру за право ремонтувати ДНЗ «Сонечко»

21.06.2018

Тендер на проведення капітального ремонту дошкільного навчального закладу №6 «Сонечко»  проводився двічі, у березні та травні, на суму понад  5 000 000 грн. В обох випадках перемогла знам’янська фірма ТОВ «БК «Глобал Інвест». Про це повідомляла редакція KOMORA.INFO 6 червня. Але вже 8 червня пропозиція фірми була відхилена, як і другого претендента на перемогу - маловисківської фірми ПП «ЕТАЛОН І Я». У результаті відхилення, ремонтувати знам’янський садочок буде кропивницька фірма ПП «КАМЕЛОТ-300» за 4 159 500,00 грн, що складає менше на 854 640 тис. грн. від очікуваної вартості. ТОВ «БК «Глобал Інвест» не висловлює заперечення щодо відхилення своєї пропозиції, водночас як ПП «ЕТАЛОН І Я» відкрито вимагає відмінити закупівлю.

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges