Зворотній зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Новина дня

Люди

7 тисяч жінок отримали статус учасника бойових дій за АТО

12.03.2018

Близько 7 тисяч жінок виконували завдання в районі проведення антитерористичної операції й отримали статус учасника бойових дій.  За даними Міністерства оборони, це складає 3% від загальної чисельності залученого особового складу Збройних сил України.

“За час проведення антитерористичної операції на території Луганської і Донецької областей 116 жінок нагороджено державними нагородами. На жаль, 4 жінки нагороджені посмертно. Понад 2 тисячі нагороджені відзнаками Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України”, – повідомила офіцер Управління правового забезпечення Генерального штабу ЗСУ, старший лейтенант юстиції Інна Заворотько. За її словами, українські жінки-військовослужбовці активно залучаються до участі в операціях з підтримання миру та безпеки у світі.

Так, їхня кількість у місіях ООН на посадах штабних офіцерів і військових спостерігачів складає 6,25% від загальної кількості українських військовослужбовців у всіх місіях ООН. На цей час службу за кордоном проходять у складі національного персоналу 2 жінки-військовослужбовиці: у складі Місії ООН у Демократичній Республіці Конго та у Республіці Косово.

«З метою збільшення відсоткового показника участі жінок у міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки передбачено встановлення 15-відсоткової квоти для військовослужбовиць-жінок при відборі кандидатів для підготовки національного персоналу” , – зазначила Інна Заворотько.

Загалом, за даними відомства, у ЗСУ проходять службу понад 24 тис. жінок-військовослужбовиць на різних посадах, з яких більше 3 тис. - офіцери, а також більше 31 тис. жінок працюють у Збройних силах.

Джерело: https://humanrights.org.ua/  

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Бюджет Кіровоградської області за 2017 рік

16.03.2018

Представлення місцевими органами влади звіту про виконання бюджету за минулий рік відбувається щорічно до 20 березня, відповідно до статті 28 Бюджетного кодексу України. Основна мета – надання громадськості повної та прозорої інформації про використання бюджетних коштів. Звіт про виконання обласного бюджету та обласних бюджетних програм за 2017 рік представив директор департаменту фінансів облдержадміністрації Сергій Шеремет. За інформацією посадовця, до загального фонду обласного бюджету за 2017 рік надійшло доходів (без трансфертів) у сумі 666,7 млн. грн., або 103,2% до запланованих показників.

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges