Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

СЬОГОДНІ

Люди

7 тисяч жінок отримали статус учасника бойових дій за АТО

12.03.2018

Близько 7 тисяч жінок виконували завдання в районі проведення антитерористичної операції й отримали статус учасника бойових дій.  За даними Міністерства оборони, це складає 3% від загальної чисельності залученого особового складу Збройних сил України.

“За час проведення антитерористичної операції на території Луганської і Донецької областей 116 жінок нагороджено державними нагородами. На жаль, 4 жінки нагороджені посмертно. Понад 2 тисячі нагороджені відзнаками Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України”, – повідомила офіцер Управління правового забезпечення Генерального штабу ЗСУ, старший лейтенант юстиції Інна Заворотько. За її словами, українські жінки-військовослужбовці активно залучаються до участі в операціях з підтримання миру та безпеки у світі.

Так, їхня кількість у місіях ООН на посадах штабних офіцерів і військових спостерігачів складає 6,25% від загальної кількості українських військовослужбовців у всіх місіях ООН. На цей час службу за кордоном проходять у складі національного персоналу 2 жінки-військовослужбовиці: у складі Місії ООН у Демократичній Республіці Конго та у Республіці Косово.

«З метою збільшення відсоткового показника участі жінок у міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки передбачено встановлення 15-відсоткової квоти для військовослужбовиць-жінок при відборі кандидатів для підготовки національного персоналу” , – зазначила Інна Заворотько.

Загалом, за даними відомства, у ЗСУ проходять службу понад 24 тис. жінок-військовослужбовиць на різних посадах, з яких більше 3 тис. - офіцери, а також більше 31 тис. жінок працюють у Збройних силах.

Джерело: https://humanrights.org.ua/  

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Перипетія між учасниками тендеру за право ремонтувати ДНЗ «Сонечко»

21.06.2018

Тендер на проведення капітального ремонту дошкільного навчального закладу №6 «Сонечко»  проводився двічі, у березні та травні, на суму понад  5 000 000 грн. В обох випадках перемогла знам’янська фірма ТОВ «БК «Глобал Інвест». Про це повідомляла редакція KOMORA.INFO 6 червня. Але вже 8 червня пропозиція фірми була відхилена, як і другого претендента на перемогу - маловисківської фірми ПП «ЕТАЛОН І Я». У результаті відхилення, ремонтувати знам’янський садочок буде кропивницька фірма ПП «КАМЕЛОТ-300» за 4 159 500,00 грн, що складає менше на 854 640 тис. грн. від очікуваної вартості. ТОВ «БК «Глобал Інвест» не висловлює заперечення щодо відхилення своєї пропозиції, водночас як ПП «ЕТАЛОН І Я» відкрито вимагає відмінити закупівлю.

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges