Зворотній зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Грошi

Призначення тимчасової соціальної допомоги

27 грудня 2017 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 1098, якою затверджено Порядок призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату. 

Продовжити

Грошi

Бюджет Кіровоградської області за 2017 рік

16.03.2018

Представлення місцевими органами влади звіту про виконання бюджету за минулий рік відбувається щорічно до 20 березня, відповідно до статті 28 Бюджетного кодексу України. Основна мета – надання громадськості повної та прозорої інформації про використання бюджетних коштів. Звіт про виконання обласного бюджету та обласних бюджетних програм за 2017 рік представив директор департаменту фінансів облдержадміністрації Сергій Шеремет. За інформацією посадовця, до загального фонду обласного бюджету за 2017 рік надійшло доходів (без трансфертів) у сумі 666,7 млн. грн., або 103,2% до запланованих показників.

Продовжити

Грошi

Скільки коштувало Знам’янці утримання апарату виконавчих органів?

16.03.2018

Протягом 2017 року на утримання апарату управління виконавчого комітету Знам’янської міської ради було витрачено 7 528 508,69 грн. Якими були видатки на заробітну плату керівництва нашого міста? Що було придбано апарату управління за рахунок бюджетних коштів?

Продовжити

Грошi

А як у Кропивницькому та Олександрії з підвищенням вартості проїзду в автобусах?

16.03.2018

Редакція KOMORA.INFO поцікавилася вартістю проїзду у сусідніх містах Кіровоградської області, а саме у Кропивницькому та Олександрії, провівши моніторинг сайтів їх міських рад, виявили багато цікавих фактів. Пропонуємо ознайомитися і провести паралелі з нашим містом. Скажемо одне: обидва виконкоми як Кропивницького, так й Олександрії, прийняли рішення про підвищення тарифу проїзду в автобусах минулого року, але цього року вони не поспішали знову їх піднімати, хоча проекти рішення вже давно оприлюднені.

Продовжити

Грошi

Нова ціна на квитки в автобусах міста: монополізація послуг по-знам’янськи?

15.03.2018

Вчора, 14 березня, на сайті Знам’янської міської ради був оприлюднений проект рішення виконавчого комітету «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування м. Знам’янка», який передбачає підвищення вартості проїзду на 6 грн. Якщо виконком підтримає даний проект рішення, то знам’янчани вже у наступному місяці будуть їзди на 2 грн дорожче.

Продовжити

Грошi

Робота КП «Знам’янський комбінат комунальних послуг» за IV квартал 2017 року

13.03.2018

Комунальним підприємством «Знам’янський комбінат комунальних послуг» постійно виконуються роботи: з утримання житлових будинків та прибирання прибудинкових територій, вивезення та складування твердих побутових відходів, ремонту електричних розподільчих щитів та електричних мереж житлових будинків, з перевірки димових та вентиляційних каналів згідно з графіками, затвердженими Знам’янським управлінням по експлуатації газового господарства, з фарбування будинкових газопроводів житлових будинків тощо. Що було виконано КП «Знам’янський комбінат комунальних послуг» за  IV квартал 2017 року?

Продовжити

Грошi

Затверджено зміни до обласного бюджету на 2018 рік: передбачено і ремонт дороги на Знам’янщині

10.03.2018

З метою вирішення нагальних питань функціонування установ соціально-культурної сфери, фінансування заходів обласних програм та видатків бюджету розвитку обласного бюджету внесено відповідні зміни до показників видатків та фінансування обласного бюджету на 2018 рік. 

Продовжити

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges