Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Грошi

У 2017 році Знам’янський міський голова поки що без премії

7.08.2017

У порядку денному 36-ї сесії Знам’янської міської ради були 7 проектів рішень, які стосувалися встановлення щомісячного преміювання керівного складу міста Знам’янка. Лише одне з них потрапило на розгляд депутатів, прийняття якого, з точки зору закону, є під сумнівом.

У 2017 році міський голова Сергій Філіпенко  не отримав жодної премії

Три проекти рішень стосувалися встановлення щомісячного преміювання міського голови: №5 – на І квартал 2017 року, №6 – на ІІ квартал, №10 – на ІІІ квартал. Жоден з них з початку 2017 року не був підтриманий депутатами. Ось і виходить, що цього року Сергій Іванович працює без премій.  Для порівняння, в минулому році, в цілому, міський голова отримав 25 532,92 грн. премії.

Заступники міського голови, крім Галини Лихоти (заступник міського голови-начальник фінансового управління), не отримали премії за ІІ квартал 2017 року.

Як повідомляло наше видання, через зміни у законі, премії заступникам призначає сам міський голова, але це не стосується ІІ-го кварталу цього року. Тому у порядку денному були проекти рішення стосовно встановлення премій за квітень-червень заступникам: №7 – першому заступнику Валентині Загородній, №8 – заступнику з питань діяльності виконавчих органів Сергію Гребенюку, №9 – керуючій справами виконавчого комітету Ірині Ратушній.

На питання від депутатів, а яку премію назначив міський голова своїм заступникам, Сергій Іванович відповів, що в розмірі 100%.

Єдиний проект рішення стосовно преміювання, який потрапив у порядок денний сесії, був встановлення премії секретарю міської ради Наталії Клименко.

У постанові Кабміну України щодо змін преміювань заступників, чітко не визначено щодо премії секретаря ради. Як повідомляло наше видання, був направлений лист Департаменту заробітної  плати та умови праці Міністерства соціальної політики з проханням надати роз’яснення. На цей лист була отримана відповідь, в якій йде мова про те, що це компетенція міського голови. Але де саме про це говориться в самій постанові  - не зрозуміло. З цього приводу виникла невизначена ситуація. Отже, як вчинити, коли секретар ради є керівником органу, який контролює роботу влади, в той же час, ця ж влада визначає секретарю премію. Не дуже логічно, але в нашій країнібагато таких ситуацій, де логіка відсутня.

Депутатський корпус вирішив посилатися на Закон України «Про  місцеве самоврядування в Україні» і все ж встановити преміювання секретарю Знам’янської міської ради у розмірі 90%. Отже, 18 депутатів з 22 присутніх підтримали дане рішення.

Міський голова Сергій Філіпенко та начальник юридичного відділу Юрій Данільченко неодноразово  повторили, що встановлення премії Наталії Клименко радою є порушенням постанови Кабінету Міністрів України.  При цьому Сергій Іванович зазначив, що через те, що йому профільні комісії встановили розмір премії у 60% (але це рішення так і не було підтримано більшістю депутатів), і він не вважає, що секретар ради працює краще чи більше за нього, він прийняв рішення встановити премію Наталії Миколаївні у розмірі 40%. Тобто 100% заступникам, а 40%  секретарю ради.

Із ситуації з преміюванням секретаря ради зрозуміло одне, що крапка ще не поставлена. І це питання буде порушуватись, можливо, ще не раз.

Наталка Хандусенко

 

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges