Зворотній зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Люди

ЧАС ДЛЯ ЖІНОК ТУТ ЗУПИНЯЄТЬСЯ

 

Для кожної жінки дуже важливо відчувати себе впевненою та гарною.  Ось вже два роки поспіль працівниці салону краси «DIVA» працюють заради того, щоб представниці прекрасної статі міста виглядали на усі сто відсотків. Привітні та по-домашньому гостинні перукарі, майстри манікюру та депіляції зустрічають кожного клієнта.  Команда салону працює заради того, аби  знам’янчанки були задоволеними.

Продовжити

Люди

З легкої руки Олега Овраса...

15.11.2017

 Щороку все більше сільських господарств України перетворюється у агрохолдингові монополії, де машини замінюють руки людей, а сучасна хімічна обробка нікого не тільки не дивує, а й стає рушієм у гонитві за врожаєм. У садку цибулівського садівника Олега Овраса дихається вільно. Зранку до роботи ніхто не береться без “Боже допоможи!”, і без ретельно вимитих рук до саду не йдуть... 

Продовжити

Люди

Засідання постійних депутатських комісій відкриті. Що це значить для громади?

14.11.2017

Поговоримо про принципи роботи постійних депутатських комісій, засідання якихє  надзвичайно  важливою  частиною  сесії  ради. Але увага громадськості до цього процесу є невиправдано низькою. Часто  громада  не  розуміє  цих  процесів.  Річ  у  тім,  що  постійні  комісії  є своєрідним  фільтром,  на  їхніх  засіданнях  можна   глибше  вивчити  питання.

Продовжити

Люди

Депутатський корпус та міський голова: де громадянам шукати підступи?

13.11.2017

Продовжуємо підвищувати рівень політичної освіти. За яким принципом працює депутатський корпус, і яку роль в  роботі міської ради відіграє міський голова? Не будьте байдужими громадянами, натомість ставайте політично освіченими!

Продовжити

Люди

У ЗНАМ’ЯНЦІ  - СМОРІД. ХТО ВИННИЙ? (ЧАСТИНА третя)

10.11.2017

Наше видання продовжує знайомити читачів з проблемою постійного смороду у  деяких районах міста.  У попередніх публікаціях ми говорили про те, що влітку у Привокзальному мікрорайоні спостерігається постійний сморід невідомого походження.

Продовжити

Люди

Танцювальний колектив «Веселка» повернувся з м. Київ з перемогами

9.11.2017

Цими вихідними у м. Київ відбувся  Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв "Осіння рапсодія". Наше Знам’янку на ньому представляв танцювальний колектив «Веселка» (керівник Тетяна Часник).

Продовжити

Люди

Три гілки місцевої влади: співпраця чи хто кого?

9.11.2017

Обізнаність щодо структури органів місцевого самоврядування надає громаді розуміння, як мають працювати різні гілки влади. Знання принципів роботи цього механізму надає можливість контролю з боку громади, що збільшує рівень належного виконання владних повноважень. Не будьте байдужими громадянами, натомість станьте політично освіченими!

Продовжити

Люди

ЗРОБІТЬ СВОЄ ЖИТТЯ КРАЩИМ, РАЗОМ З ПСИХОЛОГІЄЮ

8.11.2017

Ольга Жирьонкіна – практичний психолог, яка ось вже 17 років допомагає покращити життя людей. Психолог працює за фахом  з 2000 року, а у нашому місті розпочала власну практику два роки тому. Ольга ділиться чим саме може стати  у нагоді людям:

Продовжити

Люди

Металевий робот з розміром у запальничку – чим не ювелірна робота?

8.11.2017

Ржаві металеві деталі в руках Сергія Ковровця отримують друге життя. Столові ложки, старі монети, гаєчки та гвинтики мають свою власну історію, й натомість, щоб бути забутими та покриватися іржею, вони перетворюються в неймовірні металеві вироби:  роботів,  автомобілі тощо. І знову, вже як одне ціле, приносять радість новим господарям, яких знаходять в різних куточках України. Один із виробів був виготовлений Сергієм на замовлення продюсера гурту O.Torvald, який представляв нашу країну на пісенному конкурсі Євробаченні-2017.

Продовжити

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges