Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Люди

15 січня 2017 рік - цей день в історії

Всесвітньовідома енциклопедія «Вікіпедія» святкує день заснування. 

Історія та події:

 1797 - Джон Етерінгтон з Лондона вперше в Англії почав продаж у своєму магазині нового типу головного убору - циліндра.

1892 - У газеті «Triangle» в місті Спрінґсфілд, штат Масачусетс, де виникла гра баскетбол, автор гри доктор Джеймс Нейсміт вперше опублікував 13 правил її проведення.1907 - Доктор Лі де Форест запатентував трьохелектродну вакуумну трубку, пристрій, котрий дав змогу перетворити радіо на практично використовуваний пристрій передачі голосу та музики.1919 - Після провалу збройного комуністичного повстання в Берліні, урядові війська схопили і без суду стратили ініціаторів повстання, засновників німецької Компартії 48-річних Карла Лібкнехта і Розу Люксембург.

1951 - Західнонімецький суд виніс вирок у справі Ільзе Кох, дружині коменданта концентраційного табору Бухенвальд, звинуваченої у знущаннях та вбивствах в'язнів і прозваної за свою надмірну жорстокість «бухенвальдською відьмою». 

1970 - 28-річний полковник Муаммар Каддафі, котрий прийшов до влади в Лівії в результаті військового перевороту і повалення влади короля Ідріса, проголошений прем'єр-міністром країни.

1992 - Бернерс-Лі Тім, «батько World Wide Web», випустив веб-браузер - програму, яка дає можливість переглядати ресурси інтернету.1992 - Європейська спільнота визнала незалежність Хорватії та Словенії, колишніх югославських республік, які перебували у федерації з 1918 року.

1992 - Президією Верховної Ради України затверджено музичну редакцію Державного гімну України, автором якої є Михайло Вербицький

15 січня  народились:


1794 - Олександр Грибоєдов, російський письменник ("Горе від розуму").1850 - Міхай Емінеску, визначний румунський поет-романтик.

1917 - Євгеній Олексійович Лебедєв, актор театру й кіно, народний артист СРСР.

1929 - Мартін Лютер Кінг, лідер боротьби за цивільні права чорношкірих американців.

1945 - Максим Ісакович Дунаєвський, російський композитор (музика для к/ф " Д'артаньян і три мушкетери", "Діти капітана Гранта").

1957 - Світлана Сорокіна, російська журналістка, телеведуча програм "600 секунд", "Вісті", "Герой дня", "Основний інстинкт".1963 - Брюс Шнайер, найвідоміший американський криптограф.

http://www.parta.com.ua, https://uk.wikipedia.org

Підготувала Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges