Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Люди

Відповідальне батьківство - складні життєві обставини та виховання дітей

У результаті проведеної районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  роботи  у 2016 році з питань створення прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, звернулась лише одна сім’я, яка була взята  на облік як кандидати у прийомні батьки, батьки-вихователі. 

Основні чинники, через які сім’ї потрапляють на облік за складними життєвими обставинами: ухиляння батьків від виконання батьківських обов’язків та низький рівень розвитку батьківських навичок, сімей, жорстоке поводження з дитиною, алкогольна залежність, насильство.

 Досить часто одна сім'я може мати кілька причин, через які батьки не можуть забезпечити належний догляд за дітьми та основною причиною неблагополуччя сімей є відсутність мотивації до зміни способу життя, до трудової зайнятості та споживацьке ставлення до соціальних виплат. Саме тому відбуваються системні перевірки цільового використання коштів державної допомоги при народженні дитини.  У 2016 році проведено 107 перевірок. Порушень не виявлено: діти забезпечені всім необхідним для повноцінного утримання та розвитку.

Статистика по Знам'янському району

У 2016 році на обліку СЖО(складні життєві обставини) в центрі перебувало 195 сімей в яких виховується 456 дітей. Із них: під соціальним супроводом перебувало 77 сім’ї/170 дітей, 118 сімей  отримували соціальні послуги за карткою (без укладання угоди на здійснення соціального супроводу).

Знято з соціального супроводу 44 сім'ї. З досягненням  позитивного результату 41 сім'я, із них: подолано СЖО – 1 сім’я, мінімізовано СЖО - 40 сімей; у зв'язку з переїздом – 3 сім’ї.

Зняті з обліку з досягненням позитивного результату 56 сімей: подолано СЖО – 6 сім’ї, мінімізовано СЖО - 43 сімей, у зв'язку з переїздом – 7 сімей.

З метою здійснення правової освіти учнівської молоді, в тому числі спрямованої на запобігання насильству в сім'ї, попередження злочинності та правопорушень, проводиться відповідна робота (лекції, бесіди, відеолекторії, анкетування) з учнями шкіл району. Протягом року проведено 33 групових заходи, під час яких розповсюджено буклети: "Закон і підліток", "Мої права та обов'язки", "Кримінальна відповідальність неповнолітніх", виготовлені центром. Даною роботою охоплені всі загальноосвітні школи району.

Підготувала Оксана Войчишина за матеріалами районного ЦСССДМ

 

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges