Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Люди

Веселі розваги на льоду на Копанці

Активний відпочинок  для дітей на міській водоймі Копанка нині  організовано дорослими. Все як у справжньому хокеї: ворота з сіткою, ключки, шайба і турніри команд. 

Про свою ініціативу розповідає  організатор хокейних баталій В'ячеслав Флорінцев:

- Приблизно 5 років тому я з друзями, яким вже далеко за 30, вирішили пограти у хокей, познаходили з гаражів старі радянського зразка ключки і давай за банкою бігати. Ніби весела ідея, але вже тоді мені захотілось відродити хокей, як зимовий вид розваг для дітей південної частини міста. Дякую, мою ідею підтримали друзі  і пенсіонери, люди поважного віку, серед них: Олександр Єдін, Іван Рац, Ігор  Ляшенко, Володимир Пєров, Андрій Золотухін і багато інших.

- Що сьогодні відбувається кожні вихідні на льоду на Копанці?

- Сьогодні ми маємо до 30 охочих дітей, які майже кожні вихідні приходять до водойми грати у хокей. Нас об'єднує спортивний інтерес і жага до перемоги. Ігри відбуваються за суворими правилами, техніка безпеки на першому плані, за кожною командою закріплено інструктор (дорослий). Ми граємо у турніри без винагород і призів, але за власні кошти купили дітям 10 дитячих ключок, втім і тих вже бракує. Велика подяка Андрію Калашнікову, який зробив ворота і натягнув їх сіткою.

Тож, усі охочі любителі хокею у місті - запрошуємо вас з дітками щовихідних з 12 години на лід Копанки, давайте разом робити дозвілля наших дітей цікавим!!!

Оксана Войчишина

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges