Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Люди

«Інтерактивний захід для учнівської молоді»

Днями  Знам’янським міськрайонним центром зайнятості  було проведено інтерактивний захід для учнівської молоді на території Дмитрівської ЗШ №1. 

 Основною метою зустрічі з учнями стало ознайомлення із світом професій, потребами ринку праці та правилами усвідомлення вибору майбутньої професійної діяльності, формування умінь і навичок, аналізу різних видів професій, формування здатності зіставляти вимоги конкретних професій з власними можливостями та з послугами, які надає служба зайнятості учням шкіл. 

Школярі ознайомилися з формулою вибору професії «Хочу. Можу. Треба», та з критеріями які потрібно враховувати під час вибору сфери професійної діяльності. Завдання профорієнтації полягає в ознайомленні учнів з професіями та правилами їх вибору, вихованні спрямованості на самопізнання як основу професійного самовизначення; формування вміння зіставляти свої здібності з вимогами щодо набуття конкретної професії, складати на цій основі реальний план оволодіння професією, а також забезпечення розвитку професійно важливих якостей особистості.

Наприкінці зустрічі учні та вчителі висловили вдячність за цікавий і корисний захід та побажання щодо тематики майбутніх зустрічей. Тож, будемо і надалі допомагати молоді обирати професію корисну для нашого регіону.

 

Провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Знам’янського МРЦЗ      Волкова А.Є

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges