Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Люди

Вакцинація населення Знам'янщини: статистика за 2016 рік

Проводилась робота щодо забезпечення епідеміологічного благополуччя з вакцинокерованих інфецій. Не допущено жодного випадку захворювань на правець, дифтерію, поліомієліт, кір, краснуху, епідпаротит. 

Стабільно низьким залишається і рівень інших інфекційних хвороб, керованих засобами імунопрофілактики. Вакцинація проводилась відповідно до державного Календаря щеплень.

Недовиконання планових завдань пов'язано з недостатнім отриманням імунобіологічних препаратів шляхом централізованих постачань за рахунок держбюджету.

Своєчасність проведення первинного вакцинального комплексу дітям до 1 року в 2016 році  складає 77% при середньообласному показнику - 61,6 %. (2015 рік - 77,3%).

В Центрі первинної медико-санітарної допомоги розроблені локальні медичні протоколи по одинадцяти спеціальностям та найбільш поширеним хворобам за якими здійснюється надання медичної допомоги на первинному рівні. на кожну хворобу розроблений локальний клінічний маршрут пацієнта.

Підготувала Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges