Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Люди

"ЧАРІВНА ГОЛОЧКА"

Анастасія Бугайова – майстриня, яка володіє майстерністю  поєднувати нитки, тканини та ідеї у неперевершені і  практичні вироби для дому та подарунків.   Вироби жінки практичні та можуть беззаперечно стати  прикрасою будь-якої оселі. 

З чого все почалося?

Близько року тому Анастасія мала бажання купити для себе подарунок – комплект нижньої білизни, але коли побачила ціну, то вирішила, що краще було б зробити такий виріб власноруч.  Тож, майстриня купила тканину, але не мала швейної машинки. Вирішила зшити руками за допомогою голки та нитки.  Згодом вона дізналася, що  у її родини є стара механічна машинка і взялася  її налаштовувати. Почитала книжки у яких  розповідалося, як зробити з механічної машинки електричну.  Потім  дізналася, як зняти мірки та робити викройки. Тепер майстриня вже навчається на курсах шиття і паралельно створює маленькі дива.

Анастасія радо погодилася поговорити з нашим виданням:

  • Що ви виготовляєте своїми руками?
  • Я виготовляю різні речі для домашнього декору. Мої вироби можуть бути не тільки гарною прикрасою, але й  практичною річчю у будинку. Наприклад, мишка-пакетниця. Усі господині мають  такий собі пакет з пакетами. Тобто, приходячи до дому з супермаркету, просто складають пакети у інший.  Мишка-пакетниця зшита з великим пузиком, куди господині можуть складати пакети. Виріб стає практичним у використанні та прикрашає будинок.
  •        
  • Хлібниця-корзинка у руках зайця – гарна річ для складання хліба.  Лялька з кишенями – найкращий подарунок для маленької  дівчинки. Вона не тільки гарна прикраса, а ще й має безліч кишеньок, у які можна скласти різні дрібнички. Наприклад, моя донечка заповнює їх резинками для волосся.
  • Є виріб, який Вам запам’ятався найбільше?
  • Усі мої вироби - унікальні і неповторні. Я черпаю ідеї з інтернету і втілюю їх, але вже з особистим декором.  Я ніколи не можу зробити двох однакових робіт. Чому? Бо їх неможливо повторити. Навіть якщо  мені замовляють те, що я маю, то  все одно креативність бере верх і  я їх чимось доповнюю. Усі роботи виготовляю з екологічно-чистих матеріалів , які гарні у використанні та поєднанні з інтер’єром.
  • Скільки Ви маєте виробів і що нового у Вашій роботі останнім часом?
  • Я не можу їх порахувати, тому що роблю дуже багато. Але останніми надбаннями були серця з тканини до Дня Святого Валентина. Зараз створюю букети з текстильних тюльпанів до  Міжнародного жіночого дня

Бажаємо Анастасії творчих успіхів та стати відомою швачкою у місті, як вона сама мріє. Жінка хоче перетворити своє хобі у роботу і впевнено йде до цієї мети. Вона навіть вигадала свою власну назву бренду «Чарівна голочка».

Якщо  ви хочете замовити виріб майстрині, то звертайтеся за телефоном 050-056-99-64

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges