Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Люди

Весіння радість у серці квітки тюльпан

Як і багато жінок Наталія дуже любить перші квіти, особливо тюльпани, як одиниці - вона вирішила свою любов зробити захопленням. Чарівні і ніжна Наталія Гребенюк, тримаючи у руках власноруч  вирощені квіти говорить:" Дивіться, які вони гарні, з сильним листям і такими тендітними голівками. Ледь вловимий аромат від цієї моє ніжної радості вже нагадує - весна прийшла." 

Рішення не просто любити гарні тюльпани, а почати їх вирощувати почалося з гарних фото у інтернеті,  так бажання бачити саме тюльпани у нашої співрозмовниці переросло у інтерес до цибулинок, інтересу про знання сортів.

- Наталіє, коли-небудь Ви вирощували хоч щось? Можливо, квіти вдома?

- Ніколи я не займалась цим, окрім традиційного городу у батьків - ніяких інших захоплень з вирощування будь-чого. Всі  квіти  у мене вдома  - подарунки від близьких людей. Але,  коли я захотіла займатись тюльпанами - було все:  і відеоуроки, і фірми з постачання цибулинок, і навіть невдала спроба почати цим займатись минулого року, коли у серпні я хотіла зробити велике замовлення для теплиці, а вже було пізно, на базах постачання все  розкупили.  

- Після тривалих підготувань, скільки сьогодні Ваша теплиця налічує маленьких цибулин тюльпанів і яких видів?

- Зараз це вже пару тисяч, але і тепер я не вважаю себе знавцем сотень видів тюльпанів. У нас голландські сорти:  Тріумф, Династія і Gold strong.

- Як розвивається творчий напрямок вашого захоплення, адже квіти треба ще гарно оформлювати?

- Це цілий процес, до якого залучена вся родина. Якщо вирощувати квіти допомагають мама і тато Ганна Василівна і Володимир Петрович Гребенюки, то до оформлення святкових букетів долучаються донька Ліза та чоловік Юрій. Доня навчила мене плести корзинки з паперу, а Юрій - потурбувався про замовлення оригінальних корзинок із західної України. Я віднайшла в інтернеті незвичний папір для замотування букетів.

Для оформлення ексклюзивного букету треба звертатись хоча б за добу раніше за моїм телефоном - 066-397-19-29. Ми дуже ретельно і уважно ставимось до квітів, тому пропонуємо і букети з цибульками для того, щоб  до наступного року квітка жила.

Порада від Наталії Гребенюк всім жінкам, які у подарунок отримують тюльпани: бережіть квітку у вазі від сонця, навіть зрізаний тюльпан може ще декілька днів рости, якщо на нього не потрапляє сонячне проміння і якщо йому змінювати водичку.

Протягом березня за телефоном Наталії Гребенюк у Знам'янці можна купити квіти голландських тюльпанів і подарувати радість жінкам не тільки у Свято жінок, а просто тому що Ви їх любите!

 Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges