Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Люди

"Плекаймо обдарованих": у НВК"ЗШ №2-ліцей" оновлено стенди успішності

28.03.2017

Традиційно, кожного навчального року,   у НВК"ЗШ №2-ліцей" оновлюється дошка пошани: це два стенди, де на одному розміщено фото відмінників початкової школи, а на іншому - світлини школярів, які мають досягнення у різних напрямках наук та спорту. 

Можливо, для когось традиція робити дошку пошани на підприємстві вже давно відійшла у минуле, але не для дітей, які прагнуть ставати кращими, мають мрії і досягнення.

Оновлення стендів "Наша надія"(початкова школа) та "Плекаймо обдарованих"(старша школа) цього року у навчально-виховному комплексі було щедрим, адже багато учнів освітнього закладу є відмінниками, багато успішних спортсменів. Так, хто ж і за які успіхи був номінований прикрасити своїм фото шкільний куточок пошани?

Розповідає заступник директора НВК "ЗШ №2-ліцей" Віра Орищенко:"Так багато дітей має успішні сертифікати, дипломи, важко навіть зупинитись на комусь, щоб ні в якому разі не образити інших. Наприклад, наша гордість на стенді "Плекаймо обдарованих" - це Валерія Велика, переможниця багатьох конкурсів громадського спрямування, Артем Шевчук, переможець конкурсу науково-дослідницьких робіт МАН з правознавства, Анастасія Крещенко, переможниця  мовного конкурсу ім. П. Яцика, Діана Молчанова, переможниця конкурсів громадського спрямування, Тетяна Андрєєва, переможець міського конкурсу з хімії, Антон Чайка, переможець  міського етапу змагань з англійської мови та учасник обласного етапу,  Іван Андрєєв, стипендіат міської премії зі спорту, Катерина Аніканова призерка конкурсу науково-дослідних робіт МАН з математики та багато інших."


Своїми враженнями про успішність та честь бути серед кращих у школі з нами ділилась Катерина Аніканова:"Моя успішність на рівні досягнень поза стінами школи проявилась цього року. Я довго до цього йшла, адже минулого року я вже писала наукову роботу у МАН з математики, але, на жаль, я не виборола призове місце. Саме тому поставила собі за мету 2017-го досягнути успішного результату. Моя друга спроба вдалась - я посіла друге місце на обласному рівні конкурсу-захисту робіт у МАН з математики. Я різнобічно розвиваюсь: дуже люблю малювати та танцювати, але  математику люблю теж. У мене немає вільного часу, весь день за графіком, однак мені так комфортно,  я багато встигаю. Я недосипаю, але звикла, бо так живу вже третій рік. "Арман Овсепян та Кіра Панкрушина, учні 4-го класу, вони цього року  вже не вперше серед відмінників зробили свої гарні фото і передали до стенду "Наша надія", про таку можливість діти відгукуються так: "Наш стенд з фотокартками розміщено на першому поверсі, неподалік біля входу у школі. Кожен, хто вперше заходить до нашої школи, одразу помічає, що у  цього закладу освіти є майбутнє, адже на стенді відмінників так багато фотокарток. Нам тільки 10 років, але ми відповідальні не тільки у приміщенні школи, ми намагаємось завжди виконувати домашні завдання. Не подумайте, що ми особливі, ні, як і всі діти ми любимо відпочивати і гратися, їздити на велосипеді чи бігати з друзями, але розуміємо, що серед наших захоплень є малювання, власні поробки руками і  цьому всьому нас вчать у школі, окрім математики чи письма."


Своє бачення стенду "Плекаймо обдарованих"  нам висловив і учень 8-го класу Ілля Брижицький:"Для мене фото на дошці пошани - то поріг, який я подолав. Так, я маю його щоразу виправдовувати,  у першу чергу для себе самого. Описати ці відчуття важко, бо я розумію, що маю бути ще кращим у своїх досягненнях."

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges