Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Люди

«БАРВІНКУ» ДВАДЦЯТЬ П’ЯТЬ!

30.03.2017

Незмінною культурною гордістю нашого міста ось вже 25 років залишається  ансамбль пісні і танцю «Барвінок». У цьому році  колектив святкує своє двадцятип’ятиріччя.

З чого все починалося?

Ансамбль пісні і танцю «Барвінок» був створений в 1992 році у Палаці культури залізничників за ініціативи тодішнього директора Коляди Віктора Михайловича та Євдокії Павлівни Мельниченко, яка стала незмінним хормейстером  колективу. А вже у 1993 році ансамблю  було присвоєно звання «Народного самодіяльного». До цих пір  «Барвінок» є постійним учасником усіх міських свят та беззаперечно радує своїх прихильників вмілим виконанням  та любов’ю до пісні.


Хормейстер колективу  Євдокія Мельниченко ось вже 25 років вкладає в нього душу: «Барвінок» - це моє життя і моя любов. Разом з тим, це ще й нелегка праця. Все своє життя я присвятила співу і керуванню  хорами. Найпершим моїм колективом був хор заводу «Мрія», який налічував 45 чоловік. Наші репетиції проходили під час обідньої перерви. Але,  справою усього мого життя був і залишається «Барвінок.»


Колектив ансамблю  зараз налічує 31-ну особу, а коли вперше був створений, то мав лише вісім учасників. Наймолодшому члену «Барвінка»  - 28 років, а найстаршому – 79. Протягом останніх років склад хору оновлено втретє.

Які надбання?

Ансамбль пісні і танцю «Барвінок» став учасником  Всеукраїнського огляду народної творчості «Сонячні кларнети», творчих звітів Кіровоградщини у м. Київ, Всеукраїнського фестивалю майстрів мистецтв та народної творчості «Легенди скіфських степів», Міжнародного свята «Лесині джерела» в м. Новоград – Волинський, Відкритого фестивалю козацької творчості «Козацькому роду нема переводу» у м. Донецьк, Краматорську та Святогорську та багатьох мистецьких заходів міського, обласного та всеукраїнського значення. Колектив є членом Всеукраїнського  науково – просвітницького Фонду  Т.Г. Шевченка. «Барвінок»  неодноразовий учасник Шевченківських свят у м. Київ та     м. Канів, де з концертною програмою виступив на відзначенні п'ятирічного ювілею Фонду у Народному домі.         Хорова група «Барвінку»  є постійним учасником Всеукраїнського фестивалю вокально - хорового мистецтва «Калиновий спів», отримав гран-прі фестивалю; неодноразово виступав з концертними програмами на урочистому відкритті Всеукраїнського свята театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти».

Окремо слід говорити про танцювальний колектив хору, яким керує Тетяна Часник. Танцювальна група народного аматорського колективу «Барвінок» є постійним учасником і дипломантом Всеукраїнського огляду-конкурсу народної творчості працівників залізничного транспорту,  який  щорічно відбувається у м. Одеса та м. Харків, де систематично отримує матеріальне заохочення за високий рівень виконання та  художню майстерність, активно бере участь у обласному  фестивалі хореографічного мистецтва «Весняні ритми» та регіональному фестивалі хореографічного мистецтва «Сонячні танці".

Ольга Полякова

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges