Зворотній зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Люди

Ваучери для навчання видаватимуть за іншими професіями

18.07.2017

Внесло зміни до Переліку професій, спеціальностей, напрямів підготовки та підвищення кваліфікації, для навчання за якими може бути виданий ваучер (наказ Мінсоцполітики від 13 травня 2017 року № 782). 

До Переліку вводяться нові спеціальності, а назви деяких спеціальностей змінені. Так, зокрема, замість  «медична та психологічна реабілітація» вводиться спеціальність «медична психологія», а замість «фізична реабілітація» вводиться спеціальність «фізична терапія, ерготерапія».

 Нагадаємо, що згідно Закону про зайнятість населення право на одноразове отримання ваучера мають особи у віці старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років, до досягнення пенсійного віку; особи, звільнені з військової служби (в деяких випадках); у тому числі звільнені з військової служби після участі у проведенні АТО, з числа інвалідів; а також внутрішньо переміщені особи працездатного віку за відсутності підходящої роботи.

Оплата навчання за ваучером здійснюється з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття в межах видатків, передбачених його бюджетом на відповідний рік.

           Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання, але не може перевищувати десятикратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на момент прийняття рішення щодо видачі ваучера особі. У разі, якщо вартість навчання перевищує максимальну вартість ваучера, особа або роботодавець можуть здійснити оплату різниці вартості навчання в навчальному закладі.

Порядок видачі ваучерів затверджений постановою Кабміну від 20 березня 2013 року № 207.

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges