Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Люди

ТЕТЯНА КОМАРЬ: «ПОВЕРТАЙМОСЯ ДО НАШОГО, НАТУРАЛЬНОГО»

08.09.2017

Незвичайна жінка-кондитер, яка ось вже  29 років  вкладає свою душу у кулінарію.  Тетяна  Комарь  готує свої страви з душею та повертає у них наше, українське.  Жінка, яка втілює ідею відродження натуральної кулінарії, зараз  розвиває свій власний проект:

  • Тетяно, як склався Ваш життєвий шлях, і як саме Ви прийшли до того, що даруєте людям незвичайні почуття смаку у їжі?
  • Після закінчення школи я вступила до Кіровоградського  кооперативного училища і опанувала професію кондитера. З 1988 року займаюся своєю улюбленою стравою.  Моє приватне підприємство набирає обертів, але це все завдяки тому, що моя команда постійно розвивається: ми відвідуємо різні курси та майстер-класи у Києві, Львові, Санкт-Петербурзі, Мінську та ін. Зараз ми відроджуємо традицію натуральної їжі без консервантів та  заморозки. Спеціалізуємося на виробах із тіста, але вони  незвичайні.  Їх близько 12-ти видів і, наприклад, у нас ви можете спробувати пиріжки з бананом та сливою, з динею та яблуком, та інші. Крім того, займаємося кайтерінговим обслуговуванням, тобто готуємо фуршети, обіди на замовлення для свят: весіль, ювілеїв та ін.
  • Який проект Ви хочете реалізувати у нашому місті?
  • Зараз працюю над проектом створення місця, на зразок львівської кав’ярні. Вже маємо приміщення для цього, окремо буде кухня, а окремо - основний зал для обідів. За ідеєю у цій кав’ярні усі охочі матимуть змогу спробувати натуральну львівську каву, львівський штрудель,  натуральні чаї з о. Ольхона та замовити собі сніданок чи обід. Ми хочемо створити затишне місце для того, щоб люди мали змогу перепочити та поїсти здорову натуральну їжу.
  • Що є запорукою Вашого успіху?
  • Без перебільшення скажу, що це люди. Люди, які працюють у моїй команді на відносинах повної довіри. Розумієте, коли в тебе є чудові працівники, які готові йти до розвитку і цілі разом, а ти в свою чергу цінуєш їхню працю, то це великі кроки вперед. Не знаю іншого шляху до успіху, окрім людяності та звичайних життєвих цінностей. Крім того, я хочу, щоб знам’янчани згадали смак тієї натуральної їжі, яка готувалася ще 30 років тому за ГОСТ стандартами. У моєму кафе не буде, ані напівфабрикатів, ані замороженої їжі.
  • Що зараз є родзинкою Ваших страв, окрім незвичайної випічки?
  • Ми готуємо безліч салатів та їжі на різний смак, але інновацією останніх фуршетів стало Різотто. Це страва із овочів, які за особливою технологією запікаються у духовці. Її можна споживати як гарячою, так і охолодженою.

Тетяна  Комарь – не тільки вмілий кухар та приклад жінки-підприємця, а ще й  має дуже активну громадську позицію: постійно долучається до конкурсів та виставок.  За результатами усіх цих заходів ПП Тетяни Комарь має друге місце у минулорічному конкурсі короваїв, друге місце у конкурсі кулішів, а жінка нагороджена медаллю  «Краща господиня». Останню нагороду кухарка та її команда отримали у м. Свалява, Закарпатської області, де представляли Кіровоградську область у кулінарному конкурсі та вибороли перше місце.  Девіз Тетяни у праці - «Давайте повернемо наше!»

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges