Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Події

Жителям м. Знам’янка та Знам’янського району - правова допомога просто неба

13.09.2017

З початку вересня 2017 року межі реалізації загальнонаціональної програми «Я МАЮ ПРАВО!», запровадженої Мін’юстом, було розширено на територію всієї Кіровоградщини. Завдяки цьому мешканці кожного районного центру зможуть отримати правову допомогу від фахівців територіального органу юстиції просто неба. 

Інформаційний намет для консультування громадян почав діяти також і в м. Знам’янка. Як повідомили спеціалісти, громадян у переважній більшості цікавлять ініціативи, впроваджені у сфері державної реєстрації. Зокрема йдеться про особливості функціонування пілотного проекту «Шлюб за добу» та сервісу з видачі перших документів дитини безпосередньо на базі пологових будинків. Окрім цього, жителі райцентру цікавилися земельними питаннями, а також засобами ефективної боротьби з рейдерством.

Варто відзначити, що на території м. Знам’янки інформаційний намет діятиме двічі на тиждень на площі біля міського Палацу культури  з 10:00 по 13:00. Відтак упродовж вересня консультування проводитиметься 05.09, 06.09, 12.09, 13.09, 19.09, 20.09, 26.09, 27.09.

Знам'янський міський відділ ДРАЦС

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges