Зворотній зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Події

 Про техногенно-екологічну безпеку Знам’янського району у фактах

23.03.2018

Вчора у приміщенні Знам’янської РДА відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, його провела керівник апарату районної державної адміністрації Олена Слюсаренко. 

Продовжити

Події

УЧНЯМ ПРО ЖУРНАЛІСТИКУ В ДЕТАЛЯХ

23.03.2018

Вчора у загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 4 відбулася цікава подія: учні  старших класів зустрічали гостя з м. Кропивницький.   Цікаво та неординарно про журналістські жанри йшлося під час незвичайного уроку. Дмитро Шульга – старший викладач кафедри журналістики, видавничої справи та редагування ЦДПУ імені В. Винниченка розповів учням про роботу журналістів друкованих і  телемедіа  та про можливості участі у конкурсі «Шкільна журналістика».

Продовжити

Події

СУДОВА РЕФОРМА. ЩО ДАЛІ?

23.03.2018

Наше видання продовжує знайомити читачів із ходом судової реформи.  Минуло сто днів з моменту початку роботи оновленого Верховного Суду України і наразі очікуємо подальшого введення реформ на місцевому рівні  вже у 2018 році.

Продовжити

Події

НЕ ЗАБУДЬТЕ ПЕРЕВЕСТИ ГОДИННИКИ НА ЛІТНІЙ ЧАС

23.03.2018

 

В останню неділю березня, в ніч з 24 на 25 число, о 3:00 необхідно перевести стрілки годинника на одну годину вперед. У зв’язку з цим встати і лягти спати українцям доведеться раніше звичного часу. Такі зміни нерідко викликають стрес в організмі, а для деяких людей перехід на літній час спричиняє негативні наслідки.

Продовжити

Події

ЧОТИРИ ТВЕРДЖЕННЯ ПРОТИ СТВОРЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО ПАРКУ (ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА)

22.03.2018

Наше видання завершує серію матеріалів про створення Національного  природного  парку «Чорнолісся». Сьогодні до уваги читачів остання відповідь «проти». Далі у матеріалі говоритимем про те, що дасть створення такого парку підприємству лісового господарства, мешканцям  району та природній зоні?

Продовжити

Події

СПИСОК СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ МІСТА ЗНАМ’ЯНКА ТА ЗНАМ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ

22.03.2018

Вже з першого квітня 2018 року розпочнеться процес підписання декларацій з сімейними лікарями міста та району. Задля того, щоб  бажаючі  укласти угоді на первинне медичне обслуговування,  визначилися з кандидатурою лікаря, наше видання пропонує до перегляду їх перелік.

Продовжити

Події

Запровадження у м. Знам’янка роздільного збирання сміття: планування та реальність

21.03.2018

Відома на загал інформація про те, що з 2018 року побутові відходи слід сортувати.  Це передбачено Законом України "Про відходи", до якого були внесені відповідні зміни ще 2012 року.  Згідно з документом, великогабаритні, ремонтні та небезпечні відходи у складі побутових мають збиратися окремо від інших видів. Штраф за порушення такої норми для населення становитиме від 340 до 1360 грн, для юридичних осіб – від 850 до 1700 грн. Знам’янським міськвиконкомом прийняв рішення  про погодження «Програми запровадження у місті Знам’янка роздільного збирання твердих побутових відходів на 2018-2020 роки». Так, що ж зміниться? 

Продовжити

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges