Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Події

ВІД 1950 ДО 2018….ЗНАМ’ЯНСЬКА ШКОЛА ВІДСВЯТКУВАЛА ЮВІЛЕЙ

27.05.2018

Знам’янську загальноосвітню школу І – ІІІ ступенів № 4 по праву можна вважати сімейною: тут затишна атмосфера невеличкої школи, де кожен знає один одного, а ще тут отримали свої атестати зрілості подекуди цілі родини. Цього року навчальний заклад  відзначає свій 25-річний ювілей, як він отримав статус «середньої школи». З цієї нагоди випускники усіх років зібралися згадати свої шкільні роки.

Продовжити

Події

У ході операції «Перевізник» поліцейські виявили понад півтисячі адмінпорушень

25.05.2018

На території Кіровоградщини тривають заходи, спрямовані на профілактику та зниження аварійності за участю пасажирського транспорту, які проводять працівники поліції області та управління патрульної поліції. 

Продовжити

Події

Підлітки поза увагою: діалог про важливе з молоддю Знам'янщини

25.05.2018

Вчора у міському парку відпочинку Знам’янки відбулася чергова акція ОБФ «Повернення до життя» для молоді. Усі охочі мали нагоду отримати ознайомлюючу літературу про статеве життя, ВІЛ-інфекцію, шляхи та способи зараження, анонімно пройти тестування на ВІЛ, Гепатит- С, В та сифіліс. 

Продовжити

Події

Дошкільнята прощаються з садочками…

24.05.2018

У м. Знам’янка у всіх закладах дошкільної освіти розпочалися випускні ранки. За повідомленням методиста дошкільної освіти відділу освіти Знам’янського міськвиконкому Лариси Скляровської цього року випускників-дошкільнят  у місті всього 330. Всі вони стануть першокласниками нової реформованої початкової школи. 

Продовжити

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges