Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Події

25 січня відбудуться установчі збори Громадської ради

Як вже повідомлялось раніше, у місті Знам'янка триває процес підготовки до зміни складу громадської ради при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради. 

17  cічня під час засідання інціативної групи було розглянуто документи та 21-ну заяву від інститутів громадянського суспільства для включення до складу громадської ради при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради.

Крім того, відбулося затвердження списку кандидатів до складу громадської ради при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради та рекомендовано  установчим зборам обрати громадську раду у кількості 21 особи.

Доручено  голові ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства в напрямку формування громадської ради  при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради Філіповій Світлані Миколаївні розпочати установчі  збори, які відбудуться 25 січня 2016 року о 14.00.

Підготувала Оксана Войчишина

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges