Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Події

Депутати міської ради апробовують систему "Голос"

Робити процес голосування під час сесійних засідань більш швидким, сучасним і електронним - то рухатись у напрямку розвитку технологій. У Знам'янській міській раді обранці громади теж так думають, тому завзято вивчають, як на сучасних планшетах впровадити новий підхід до волевиявлення. 

Розповідає секретар ради Наталія Клименко:"35 пультів управління(планшетів) для 34 депутатів і міського голови, кронштейн, 2 ноутбуки,  блок управління системою - з цього складається електронна система голосування "Голос". Це не тільки новаторський підхід до процесу голосування - це зовсім інший, більш ефективний підхід до нашої роботи у залі засідань. Весь процес голосування буде прив'язаний і до сайту міської ради, і після голосування за те чи інше питання будь-хто зможе переглянути поіменно результати підтримки чи відхилення будь-якого питання сесії.  

Ми не відходимо від паперового  документообігу під час сесії, принтер, запрограмований під систему "Голос",  виводитиме на папері весь процес проходження голосування, тобто усі протоколи будуть роздрукованими і підшитими."

Додамо, що система електронного голосування у міській раді поки що тільки випробовується, тому  остаточний її запуск буде здійснений після оплати вартості  - 174 тис. грн.

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges